Menu Forum

Bungalov 866 projekt

6. máj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto
1
Registroval sa 26. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto
1
Registroval sa 26. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Trnava.
 cakam vase nazory a podnety na zlepsenie emoticon
28. apr 2014 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto
1
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto
1
 trosku viac rozmerov
28. apr 2014 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanessa06
Registrovala sa 1. apríla 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 102 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
vanessa06
Registrovala sa 1. apríla 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 102 príspevkov. Okres Bratislava.
 Strašne vám ušli dvere... do záhrady otvárať von, alebo ich spraviť posúvne alebo len ako balkonové + okno, napríklad v detskej zaberajú veľa miesta. Nepochopila som vstup do kúpelne s vaňou z vonka... berem, že tá menšia je akože ,,špinavá" kúpeľňa, ak by ste mali aj bazén alebo pod. ale prečo chcete aj do tej druhej som nepochopila. Navyše by som určite dala samostatnú kúpeľnu k rodičovskej spálni a jednu pre deti. Zo strany od vstupu máte plno dverí, tie sú asi omylom predpokladám. Osobne mi chýba wc bližšie pri obývačke, aj kvôli návšteve. Asi to skús ešte raz nakresliť s dverami a oknami tak ako to má byť, lebo ťažko sa mi vyjadruje, ked vlastne neviem,čo je tam omylom.
30. apr 2014 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto
1
fotoportrét
fotoportrét
dzepeto
1
 nenapadlo vas ze to niesu dvere ale okna? emoticon
no coment
5. máj 2014 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanessa06
fotoportrét
fotoportrét
vanessa06
 Priznám sa, že nenapadlo, keďže okná sa takto nekreslia, navyše v obývačke sú okná zakreslené inak emoticon A za dalšie, väčšina ľudí si prvé návrhy kreslí v kadejakých lahko-dostupných programoch na nete, s ktorými nevedia robiť a len to nejak pozliepajú emoticon
6. máj 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to