Bungalov 772. Má s tým niekto skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
a co tento typ? ma s tym niekto skusenosti? http://www.modrastrecha.sk/album/albu...
Odpovedať
1
2
@janette3009 ahoj janette, dal by sa poslať na mail pôdorys Vášho domčeka? máme oň veľký záujem a praktické zmeny by sme privítali, ak sa dá mail je katka.k.ba@gmail.com. vopred ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
@monicka28799 ahoj prosim ta stavate dom http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
AHOJ, NIE NESTAVIAME TENTO TYP DOMU , rozhodli sme sa pre dom ARD Laguna - momemtalne sme vo faze vnutornych omietok, na priestor sa nam zdal XL maly...Ak by ste potrebovali viac info mozete napisat... zatial dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, uvažujeme nad stavbou tohto domčeka,v prevedení XL a budem rada,ak mi niekto poradíte, zašlete foto už vášho postaveného domčeka a tiež poradíte, čo ste ako vylepšili a zmenili, resp. ako sa vyhnúť nejakým problémom,ktoré by sme neskor ľutovali. Prečítala som si všetky vaše príspevky, až tu som zbadal, čo všetko sa dá zmeiť k lepšiemu na tomto projekte. Budem rada za každú info a tiež by ma zaujímalo koľko € vás vyšla stavba domu, samozrejme zariadenie interiéru nepočítajúc. Ďakujem!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@desinka10 Mohla by si mi prosím ťa poslať nejaké fotky interieru?na mail julia32@zoznam.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@janette3009 ahoj, s manželom tiež uvažujeme nad 722, ale opis vašej zmeny nás zaujal viac. Môžem Vás preto poprosiť o zaslanie pôdorys? Veľmi pekne Vám ďakukjem :) môj mail: krajcovicova.zu@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, aj my sme sa pustili do výstavby tohto domčeka, 772, výzorovo nám ostal, ale izba asi ani jedna ako na povodnom projekte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa tiez pustili, ale projekt sme zachovali... platna hotova :P
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
trosku upraveny bungalov 772 bez garaze
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
Už nikto nestavia? ☺
Odpovedať
Profilova fotka
Haló Haló :(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@luctom Ahoj, my sa chystame staviat tento domcek, akurat chceme este upravit projekt... vy uz mate domcek postaveny?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@aaaandrea ahoj ešte nie nakoľko od novembra riešime príjazdová cestu-jej schválenie akurát to opäť pozastavila polícia takže nekonečný príbeh....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahoj, obnovuji téma. Má někdo tento dům kdo by byl ochotný poskytnout nějaké fotky, rady atd? Uvažujeme o stavbě podobného domu, který by byl tímto hodně inspirovaný, ale předělaný na 5+1 (přidat menší pracovnu). Děkuji moc
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravím, uvažuju také o stavbě s menšími úpravami v noční části, ale jinak okna a dveře mi zůstanou podle původních plánů. Má prosím někdo rozpočet, co na kolik vyšlo? Moc by mi to pomohlo, díky. milan.tichy110@seznam.cz
Odpovedať
Ahojte osobne som bola v tomto domceku bol pre nás s manželom top top top ale... Po osobnom zhodnotení veľmi zle:( detské izby treba zväčšiť 12m2 je ideálna detská izba tieto sú mini titi deti mali postele nad dverami :-o zle! Zbytočne dlhá chodba :( máme tiež vybraný L kovy bungalov a všetky sme chceli s francúzskymi oknami do záhrady plus obývačka a našli sme lepšiu alternatívu a samozrejme tá garáž joj to si tiež treba premyslieť :)
Odpovedať
@milan110 inak cena svojpomocne v tomto dome čo sme sa pýtali domácich a to ho stavali pred 6mi rokmi 110000€
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Caute. Nejake nove foto 772xl kto by sa chcel pochvalit? Hlavne interier by ma zaujimal :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Zdar,taky jsme se pustili do 772xxl,par fotek pro inspiraci 8-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@mato085
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@brlicky Skvele ste to vymysleli. Menil sa nejako sklon strechy? alebo sa to pekne zmestí do pôvodného projektu?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravím, ešte niekto stavia 772XL ? Prípadne viete poskytnúť tipy na zmenu projektu? Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte, s priateľom sa tiež chystáme stavať bulgalov 772XL. Projekt už máme objednaný, ale chceme urobiť pár zmien. Ak by mal niekto ešte nejaké ďalšie nápady (okrem tých, ktoré sú tu už spomenuté) a nejaké foto interiéru, bola by som veľmi vďačná 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?