Bungalov - 4izby- cca 100 m2 - cena max. 80 000 svojpomocne je reálna?

2. feb 2016290

Ahojte, poradíte nejaký vhodný projekt pre bungalov cca 100m2 - 4 izby bez garáže.
Chceme stavať svojpomocne, cena max 80 000....

• tych projektov je asi 1000, pri takom zadani neviem aku pomoc ocakavas
    nenapisala si napr. aky mas pozemok, kde bude vstup, aky rozmer teda musi mat dom
    ani ci chces spajzu, ci jedno ci dve kupelne ...

• Sponzor fóra
  • Páči sa mi napr. Laguna 40 alebo laguna 30N.
    Chcela som vedieť či sú tieto projekty reálne postaviť do 80 000.

• @pemo83  podla mna svojpomocne holodom postavis vpohode

• @luck4  k holodomu ale treba pripocitat cca 15 000eur aby sa mohli nastahovat

• @nesske  k tomu som sa uz vyjadrovat nechcela, kazdy si dava do domu iny standard a tazko sa odhaduju jeho naklady 🙂

• @luck4  jasne, ale takych 15 000 je podla mna pekny standard, samozrejme ze niekto moze dat tam podlahy m2 za 50e a podobne, potom cena bude ina 🙂

• @nesske  skor by som to videl na 20tis a to sa ani nerozhadzujes... 😃

• @rasto7764  na 100m2 bungalov ... no 20 000 sa mi zda uz dost

• @pemo83  aj my máme 4i, 102m2.. áno, postavili sme barák už obývateľný za ca 70t bez exterieru.. ale závisí, čo si predstavuješ pod pojmom svojpomoc.. my sme makali ručne stručne, nie živnostníci

• @nesske  myslis?kuchyna so spotrebicmi 5tis,dve kupelne,pracka+susicka 4tis,vstavane skrine 2tis,podlahy 2tis,dvere 1,5tis , nabytok ,tv, sedacka a kopec malych prkotin...ono sa to nezda ale nazbiera sa,tiez som si nemyslel ze to bude tolko ale dvacka padla urcite 😃

• @alyrka  myslím bez živnostníkov...rodina, kamaráti ....majster
    1 kúpelňa, WC, obyvačka s kuchyňou, 2detské izby, spálňa a kumbál....taká je moja predstava..

• @pemo83  dobrý den my sme stavali dom eko 104 plus svojpomocne a vyslo nas to cca 70000e,samozrejme strechu nam robila firma

• @pemo83  pokiaľ nemáš nároky ako rasto vyššie, tak v pohode.. nemám kuchyňu za 5t, ani 2kupelne..

• Sponzor fóra
  • @rasto7764  tak tak, financny vycuc neskutocny, a vsetko su to potrebne veci. TV zatial ani nekupujem, pouzijem staru (musim nasetrit na philips s ambilightom 😎 )
    Co sa tyka temy - Opat zadanie Aky dom za XXX Eur, pritom je tam tisic premennych, ktore robia cenu.

• ahoj... my stavame murovaný dom s firmou family hause z DS a mame dom skoro ako laguna 30N a vosli sme do tej sumy uplne v pohode... stavaju nam holodom a ked k nemu pripocitame + 20 tis na dokoncenie uplne tak sme stale v 80 tis. pozri ich stranku...

• @alyrka  jasne kazdemu vyhovuje nieco ine....ja si neviem predstavit jednu kupelnu s jednym wc v dome...a kuchyna za 5tis?co je na tom,ved spotrebice stali skoro dve tisicky...nemyslim ze som mal nejake vysoke naroky,hadam si nedam do domu polsku kuchynu za 500e ktora sa mi do troch rokov rozpadne...ale kazdy nech si da co mu hrdlo raci...

• http://www.projektydomov.com/projekty/037-elko110/ plus garaz. My staviame tento svojpomocne a zatiaľ sme sa zmestili do 40 000 eur / uz máme okná, dvere, garazovu branu a strechu/....

• @veronikakuklik87  no to je super.
    aj ste niečo menili na projekte???

• My máme bungalov 1205 od ideálnebývanie.Sk a sme spokojní. Má všetko čo treba, špajzu, technickú miestnosť aj šatník. Izby sú všetky akurát, žiadne slíže ani malinke. Pekne sa dajú zariadiť 🙂 Bez pozemku sa svojpomocne da do 80 000 zmestiť.

• @andy2908 - hádam family house...(?) 😉

• @zuzana1291  Pravdu vravíš, pekné.... 😉

• @leonardom  ano family house , som rada,ze pri 2r . synovi stíham vôbec odpisovat.... kto chce pochopí)) 🙂

• @andy2908  Jasné, len dnes je tých firiem, ako natentovaných... Inak pekné domce...

• @andy2908  Pozerala som si ich stránku.Váš dom je aj v ich katalógu alebo nie..

• @lucka13189  nie..my sme mali iný projekt...vymysleli sme si podla seba a architekt spravil projekt...

• @pemo83  iba tu garáž a zväčšili sme terasu 🙂

• @zuzuka66  ahoj🙂 ktorý projekt ste nakoniec vybrali? 🙂 my mame kristinu a hladam niekoho kto ho ma...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk
    INTERIÉROVÝ DIZAJN A REALIZÁCIE INTERIÉROV NA MIERU
    Špecializujeme sa na projekty moderných domov na mieru. Tvoríme modernú architektúru, interiéry na mieru a poskytujeme pre klienta stavebný management
    Články od našich partnerov
    Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla
    Viete, aké základné chyby môžete urobiť pri izolácii šikmej strechy?
    Internorm novinky v roku 2020
    Archív článkov od partnerov