Bungalov 1877 od Euroline - čo hovoríte na dispozíciu?

Dobry den, ako sa vam pozdava tento bungalov co sa tyka dispozicie alebo cohokolvek ineho ? http://www.novinkyeuroline2018.sk/det... Dakujem D.
Odpovedať
nepaci sa mi ta izba pri dverach - vstup z chodby je podla mna blbost + osobne nemam rada ani uzke chodby. rohove okno v obyvke je krasne, mozno len financne narocnejsie, ale to len tipujem. dve male okienka v kupelni vpravo by som menila za nieco vacsie, minimalne do sirky, jedno dlhe okno mozno inak obyvacka vyzera byt kraaasne presvetlena, to je velke plus, myslela by som uz teraz na nejake tienenie, exterierove zaluzky ci pergola ci ine riesenie. v principe fajn projekt, cenim najme rozdelenie na denna nocna cast :)
Odpovedať
Ja si myslim, ze dispozicia je vymyslena celkom dobre. Nemyslim si, ze je problem ked je hostovska izba oddelna od nocnej casti. Je to skor plus a zamer. Ak by ste zvacsili okno v kupelni nemali by ste kam dat zrkadlo. Presunula by som vsak skrinu v detskej izbe ku dveram. Co sa tyka mojho nazoru myslim si ze je super ze kazda izba sa da prirodzene vetrat. Mozno by som len rozmyslala nad oknom aj v spajzi a cast rohoveho okna dala radsej ku kuchyni. Otazka je ako to bude vyzerat na fasade, ktora by stala za prehodnotenie tak, ci tak. Sto ludi sto chuti. Mne osobne vadi toto prevedenie kombinacie obkladu a farebnej omietky. Vstupny pohlad je dost nestastny. Medzi oknami by som zopakovala princip obkladania z opacnej fasady a dala tam to iste. Dopredu by som ratala s nejakym prestresenim vstupu a celkovo ten vstup skusila trochu pozdvihnut. Zbavila by som sa toho nelogickeho vertikalneho pasiku pri dverach a rozmyslala nad nejakym optickym zjednotenim dveri a zachodoveho okna. Nezabudnite si, ale uvedomit na ake svetove strany bude dom orientovany, a ci vam bude orientacia izieb vyhovovat. Ak budete obyvacku orientovat na juh - izby budu na sever a bude v nich tma. Ak nechate do izieb vychadzat slnko rano bude vam vecer teplo v obyvacke.
Odpovedať
mne ako hostovi by prislo cudne ze do svojej izby kde mam prespat idem cez chodbu, co je vlastne "spinava" cast domu ... spina z topanok atd vsade, akurat sa to nanosi do izby
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?