Máte postavený bungalov 1576 od Euroline?

prosim vas ma niekto tento domcek resp. chysta sa ho stavat....ako sa vam pozdava, mate aj dispo zmeny?? mne ide najme o kuchynu a chceme dispo zmenit ...tech.miestnost spojit so satnikom a wc vyment na povodnu technicku.... :-| ;-)
Odpovedať
@kathy110 ahoj prosím ťa staviate teda nakoniec tento bungalov? My plánujeme kúpu taktiež tohto projektu no nevieme ako to funguje so zmenami pretože radi by sme si rozšírili celý domček o pol metra a zmenili balkónové dvere zo zadnej časti domu na klasické okná. V eurolineslovakia nám povedali sumu za zmenu projektu a tá nás nepotešila je to možné urobiť nejak ináč tak aby zmena nevyšla príliš veľa?
Odpovedať
@black481 my sme si ho nakoniec vybrali ale pozmenili podla seba,....nesli sme cey euroline pretoze my sme robili dost vela zmien a to by sa neoplatilo financne takye sme si ho dali urobit u projektanta....my sme tiez rozsirili o pol metra...v izach okna klasicke, terasove okno vacsie bey rohoveho....v jedalenskej casti sme pridali okno...zmenili sme dispozicne technicku- t.j. zrusiki sme satnik aj WCko to bude nasa technicka......wc sme presunuli do povod.technickej..zrusili sme rohove okna nakoniec...a zrkadlovo je otoceny.....:) takze dost zmien:)
Odpovedať
@black481 my sme pokial viem neplatili za zmeny v projekte Euroline, ale boli drobne, navyse okno, sprch kut kde bola planovana vana a presun dveri. Tusim sme len posielali na schvalenie do Euroline zmeny a neplatili sme za to.
Odpovedať
@kathy110 mozeme sa skontaktovat telefonicky alebo emailom pretoze zmeny x ktore tu uvadzas su takmer identicke ake by sme chceli a radi by sme vedeli viac ak si najdes cas na nas. Dakujem martin.hlauco@gmail.com
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@black481 @alicka850 @kathy110 ahojte, my ideme stavat tento bungalov, chcem sa spytat kolko vas vysiel dokopy cely dom? Od zakladov po omietky.. dakujem
Odpovedať
Este len zaciname stavat
Odpovedať
´@domcurik123 my ho mame naceneny na 92000 e na kluc bez kuch.linky....a zvacseny o 1 m na sirku a dispo zmeny....
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem vo spolok 😊 ak by niekto z Vas. mal zaujemo ponuku na realizaciu, hrubej stavby alebo holodomu kludne mi napiste a mozme pokecat popripade nqcenit. Realizujeme stavby V BA, NR, TT a TN kraji. Prajem prijemny zvysok dna. Kostolqnsky, Housereality.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@alicka850 ahoj. Chcela by som sa ta spýtať ako ste spokojní s firmou Euroline? My ju zvažujeme na stavbu domu na kľúč, ale nemáme nijaké skúsenosti. Boli ste spokojní? Ďakujem za radu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Dobrý deň, mohol by mi napísať niekto kto ma postavený bungalov 1576 🙂, a poslať mi fotky na inšpiráciu?? Dakujem Aj my ho ideme stavat
Odpovedať
@kathy110 dobrý deň, už ho mate postavený? 🙂 pošlete mi na email fotky? bernatova.veronika89@gmail.com
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?