Bungalov 1475 alebo 1471 od Euroline

Stavia, alebo má niekto skúsenosti s týmto domom...výstavba....bývanie....foto? Ďakujem
Odpovedať
Ahoj... My sme pevne rozhodnuty pre stavbu 1471. Tak snad sa to aj podari. Momentalne riesime pozemok. Menil, by si nieco na original projekte?
Odpovedať
Tomu 1471 bych vytknul několik věcí. Až úchylné používání francouzských oken i tam, kde bych je nečekal (koupelna??). Obecně dost projektů od euroline trpí nějakým francouzským fetišem. Ale to se dá řešit, prostě se fr. okna nepoužijí. To není nijak zásadní změna v projektu. Dále koupelna umístěná mezi obytné místnosti (chápu, že to vzhledem k výměře a naprojektované technické místnosti jinak asi nejde). Pokud se někdo bude v noci sprchovat, může to rušit. Ale to je jen můj názor. Dále jeden pokoj je vyloženě oproti ostatním malý, ale není to taková katastrofa. Hluchá místa za dveřmi bych řekl, že jsou tak nějak běžným standardem těchto projektů. Mno a co mne jako trošku ekonomicky smýšlejícího zarazilo...kotel to má daleko jak do kuchyně, tak do koupelny. Na teplou vodu budete chvíli čekat (pár litrů se tím každý den prostě vycabrá).
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
arnyzn ty si asi architekt , ked to tak vsetko krasne ovladas.No budes skor asi architektonicky eunuch , ked ani nevies co je to cirkulacia. 8-)
Odpovedať
@mudry rozne anomalie by som skor predpokladal u toho co tieto katalogove domy naprojektoval, nechapem co sa navazas do ludi, je svata pravda co je napisane, tie projekty maju nedostatky a zjavne. Byvat by som v tom nechcel, ani v jednom ani druhom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@tlachy pre ktory dom ste sa nakoniec rozhodli vy ? my chceme stavat 1475.tak teraz sa snazim tiez najst nejake info a foto :)
Odpovedať
nakoniec sme sa rozhodli pre Wranders ALFA 144 ..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Profilova fotka
@lavieenrose mozem sa opytat aj ste ho postavili? Strasne sa mi pači dakujem za odpoved
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?