Menu Forum

Bungalov 1375 od Euroline

16. máj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
Registrovala sa 17. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 22 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
Registrovala sa 17. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 22 príspevkov a 1 album. Má 11 priateľov. Okres Nitra.
 Stavia niekto bungalov 1375 od Euroline? Ake mate pripomienky prip. rady k tomuto projektu?
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1375.html
Sme v štádiu rozhodovania, ale zatiaľ vede tento emoticon
24. apr 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
petko_sonka
8
Registrovala sa 21. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 258 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
petko_sonka
8
Registrovala sa 21. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 258 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Piešťany.
 Ahoj, ten domček bol náš TOP, ale museli sme riešiť individuálny projekt emoticon
24. apr 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
 Minulý rok keď sme pozeralii projekty tam nebol - ale teraz ako sme ho tam uvideli (je to novinka), hneď sa nám zapáčil. Myslím že dispozične je perfektný, len my by sme chceli vyriešiť vnutorny prechod do pivnice, len nevieme ešte ako... emoticon
24. apr 2013 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danka_juraj
87
Registrovala sa 13. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Ilava.
  • Staviam dom
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
danka_juraj
87
Registrovala sa 13. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Ilava.
  • Staviam dom
    okres Ilava
 My do mesiaca začíname, ale s menšími úpravami emoticon
13. máj 2013 o 21:04  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
 My čakáme na zmluvu z elektrarní ale rozmýšlali sme že vchod do pivnice urobíme spojením wc a technickej miestnosti, a wc presťahujeme pred špajzu a posuneme kuchynu - uvidime ako to bude vyzerať.
@zeld - ano budeme mať zrkadlový obraz, nakoľko mame užší pozemok spredu bude nočná časť a zozadu denná emoticon
@danka_juraj - aké úravy ste robili??? poraď emoticon
14. máj 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4

14. máj 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danka_juraj
87
  • Staviam dom
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
danka_juraj
87
  • Staviam dom
    okres Ilava
 @hotelacka Takže všetky izby (spálňa, detská izba a hosťovská izba) sme dali do pravej časti domu na východnú orientáciu. Kúpelňa, šatník, technická miestnosť, vstupná hala sú na ľavej strane-západnej a taktiež aj s kuchyňou (rovnako ako to máš aj ty). Rozmery domu sa nám trošku natiahli na 10x18m emoticon Máte už vybranú firmu na okná?
15. máj 2013 o 08:35  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
 @danka_juraj Chceli by sme dať drevenné eurookná - riešiť nám to bude známy - lebo my budeme mať obývačku riešenú franc. oknami aby sme sa tam neuvarili lebo nám bude zo zadu svietiť celý deň slnko a terasu robiť nebudeme, lebo podpivničujeme celý :(
A z čoho idete stavať?
15. máj 2013 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milotaa
6
Registrovala sa 26. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 345 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Malacky.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
milotaa
6
Registrovala sa 26. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 345 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Malacky.
  • Už bývam v dome
 @hotelacka ahoj, ja by som zrusila dvere na terasu z obyvackovej casti, nechala by som len tie z jedalne. A ako je ten kuchynsky pult, tak by som spravila prechod s kuchyne do jedalenskej casti - tak oproti spajzi asi...
Ale to su drobnosti, je to sikovny domcek, dobre ste si vybrali.
15. máj 2013 o 09:15  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danka_juraj
87
  • Staviam dom
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
danka_juraj
87
  • Staviam dom
    okres Ilava
 @hotelacka To bude škoda tej terasy, aby si neskôr neľutovala. Ideme stavať z Ytongu 300 + zateplenie vatou.
15. máj 2013 o 11:54  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
 @danka_juraj .tak bol to kompromis, mame svah a zadná časť bude vyše 2m vo vzduchu. Dom je aj tak dosť dlhý a podpivničujeme ho a ešte keby tam dáme 2-3m terasu...ešte si k tomu sadneme... Koľko Vám trvalo vybaviť stavebné povolenie? Dufam že za 3mes. to stihneme emoticon
15. máj 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danka_juraj
87
  • Staviam dom
    okres Ilava
fotoportrét
fotoportrét
danka_juraj
87
  • Staviam dom
    okres Ilava
 @hotelacka Stavebne povolenie by sme mali mať do 2 dni. 3 mesiace by mali stačiť, pokiaľ nebudete mať nejaký problém. Všade majú 30 dňovú lehotu, ale dá sa aj skôr záleží na koho natrafíte
15. máj 2013 o 16:32  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
fotoportrét
fotoportrét
hotelacka
4
 @danka_juraj NO, to ano..ale najhoršie je že to asi budeme vybavovať v termíne JÚL-AUGUST = dovolenky :(
16. máj 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to