Bungalov 1375 od Euroline

Profilova fotka
Stavia niekto bungalov 1375 od Euroline? Ake mate pripomienky prip. rady k tomuto projektu? http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... Sme v štádiu rozhodovania, ale zatiaľ vede tento :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ten domček bol náš TOP, ale museli sme riešiť individuálny projekt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Minulý rok keď sme pozeralii projekty tam nebol - ale teraz ako sme ho tam uvideli (je to novinka), hneď sa nám zapáčil. Myslím že dispozične je perfektný, len my by sme chceli vyriešiť vnutorny prechod do pivnice, len nevieme ešte ako... :-S
Odpovedať
My do mesiaca začíname, ale s menšími úpravami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My čakáme na zmluvu z elektrarní ale rozmýšlali sme že vchod do pivnice urobíme spojením wc a technickej miestnosti, a wc presťahujeme pred špajzu a posuneme kuchynu - uvidime ako to bude vyzerať. @zeld - ano budeme mať zrkadlový obraz, nakoľko mame užší pozemok spredu bude nočná časť a zozadu denná :-D @danka_juraj - aké úravy ste robili??? poraď ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
@hotelacka Takže všetky izby (spálňa, detská izba a hosťovská izba) sme dali do pravej časti domu na východnú orientáciu. Kúpelňa, šatník, technická miestnosť, vstupná hala sú na ľavej strane-západnej a taktiež aj s kuchyňou (rovnako ako to máš aj ty). Rozmery domu sa nám trošku natiahli na 10x18m :-) Máte už vybranú firmu na okná?
Odpovedať
Profilova fotka
@danka_juraj Chceli by sme dať drevenné eurookná - riešiť nám to bude známy - lebo my budeme mať obývačku riešenú franc. oknami aby sme sa tam neuvarili lebo nám bude zo zadu svietiť celý deň slnko a terasu robiť nebudeme, lebo podpivničujeme celý :( A z čoho idete stavať?
Odpovedať
Profilova fotka
@hotelacka ahoj, ja by som zrusila dvere na terasu z obyvackovej casti, nechala by som len tie z jedalne. A ako je ten kuchynsky pult, tak by som spravila prechod s kuchyne do jedalenskej casti - tak oproti spajzi asi... Ale to su drobnosti, je to sikovny domcek, dobre ste si vybrali.
Odpovedať
@hotelacka To bude škoda tej terasy, aby si neskôr neľutovala. Ideme stavať z Ytongu 300 + zateplenie vatou.
Odpovedať
Profilova fotka
@danka_juraj .tak bol to kompromis, mame svah a zadná časť bude vyše 2m vo vzduchu. Dom je aj tak dosť dlhý a podpivničujeme ho a ešte keby tam dáme 2-3m terasu...ešte si k tomu sadneme... Koľko Vám trvalo vybaviť stavebné povolenie? Dufam že za 3mes. to stihneme :-|
Odpovedať
@hotelacka Stavebne povolenie by sme mali mať do 2 dni. 3 mesiace by mali stačiť, pokiaľ nebudete mať nejaký problém. Všade majú 30 dňovú lehotu, ale dá sa aj skôr záleží na koho natrafíte
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@danka_juraj NO, to ano..ale najhoršie je že to asi budeme vybavovať v termíne JÚL-AUGUST = dovolenky :(
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?