Bungalov 1375

12. aug 2020190

Staval alebo stavia niekto bungalov 1375 od euroline?

• bronka01 my ho staviame, pozri foto 😉

• @danka_juraj  Ahoj, aj ste robili nejake zmeny v projekte? Alebo stavate tak ako to je naprojektovane?

• Sponzor fóra
  • @hotelacka  Ahoj. Celý projekt sme v podstate zmenili. Jediné čoho sme sa držali, boli tie 2 veľké okná. A vy už staviate??

• @danka_juraj Ešte čakáme na dokončenie projektu - bud. týždeň by to malo byť. Tiež sme niektore veci menili a prehadzovali - prechod do pivnice sme robili, wcko prehadzovali...ale zaklad tam zostal 😃

• by ma zaujímalo o kolko sa predražila stavba pri doprojektovani suterenu ?? nevieme sa s manželkou dohodnuť či bungalov alebo poschodovy mne sa pači tento 1375 a že praktik 517 😃 na porazenie a suteren ste davali pod celý dom ??

• @juraj351  ešte sme nezačali stavať, kreslí sa nám projekt- áno suterén/pivnica/ bude pod celým domom s tým že spredu bude čiastočne v zemi a zozadu to vychádza zarovna terénom- takže nemáme pivnice v zemi, robíme ich ako nutnosť kvôli klesaniu na pozemku. O koľko sa to predraží ti poviem možno na jar, nakoľko do jesene asi nestihneme vybaviť SP. 😞

• ja rozmyslam urobit kompromis a sice bungalov s nadzemnou pivnicou ciastocne zapustenou cca 1m popod cely dom a spredu garaz pod domom skusam prekreslit plan bungalovu 1375 s tym ze by bol o 2m sirsi dlzka rovnaka a vzadu terasa zhruba 1m vo výske a schodiky do zahrady zatial len plan uvidim co z toho bude 🙂 inac jedna pozitivna sprava sa mi vcera doniesla a sice ze uz nam robia cesty konece to trvalo zrejme nas obide aj starost o tahanie sieti od hlavneho tahu uz len pripojky porobit. hned som si ustedril pamätnu fotku 🙂

• Zdravím, otázočka pre tých, ktorí už postavili, stavajú, resp. budú stavať tento bungalov - koľko odhadujete +- finálnu cenu domu? vyjde to fakt na tých cca 104 000eur bez DPH, ako je uvedené na stránke Euroline? Mám na mysli pôvodný projekt bez zásadných zmien /tj. bez suterénu, pivnice apod./. Ďakujem

• Zdravím 🙂. Nám s priateľom sa tento domček tiež veľmi páči no máme pozemok iba o šírke 12m. Na úrade nám povedali, že je možné ho tam umiestniť v prípade ak nám susedia udelia výnimku. Chcem sa teda spýtať, či ho niekto nestaviate v okolí žilinského kraja. Veľmi by sme sa chceli ísť naň pozrieť lebo si ho nevieme reálne predstaviť 😞. Za odpoveď vopred ďakujem.

• začali sme ho stavať, čiastočne podpivničený, vzhladom na terén pozemku

• ahojte,chcem sa spytat ,ci niekto staval 1375-ku svojpomocne,yhruba cenu dakujemm 🙂

• Ahojte ,je niekde na zahori postaveny bungalov 1375. Chcel by som ho vidiet realne,dakujem 😃

• Ahojte, chela by som postavit tento domcek. Hladam niekoho v okrese ZH alebo okolie kto ho ma postaveny. Dakujem

• Sponzor fóra
  • @lujzamaxim  Ahoj, začali ste ho stavať? nám sa tiež veľmi páči, chceme si ho stavať svojpomocne

• Ahoj ano zacali.. uz mame hrubu stavbu. Tiez staviame svojpomocne

• @zajo123  vid nizsie 🙂

• mame postavene uz 5 rokov

• @lujzamaxim  mozem sa spytat ako ste postavili krov?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    INTERIÉROVÝ DIZAJN A REALIZÁCIE INTERIÉROV NA MIERU
    interiérový dizajn - návrhy a realizácie
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk
    Články od našich partnerov
    Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy
    Nebojte sa veľkého formátu!
    Surfista Heidar: 22° – perfektný moment na relax
    Archív článkov od partnerov