Bungalov 1375

Staval alebo stavia niekto bungalov 1375 od euroline?
Odpovedať
Profilova fotka
@bronka01 :-D http://www.modrastrecha.sk/forum/proj... my sa ho chystáme stavať ;-)
Odpovedať
bronka01 my ho staviame, pozri foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danka_juraj Ahoj, aj ste robili nejake zmeny v projekte? Alebo stavate tak ako to je naprojektovane?
Odpovedať
@hotelacka Ahoj. Celý projekt sme v podstate zmenili. Jediné čoho sme sa držali, boli tie 2 veľké okná. A vy už staviate??
Odpovedať
Profilova fotka
@danka_juraj Ešte čakáme na dokončenie projektu - bud. týždeň by to malo byť. Tiež sme niektore veci menili a prehadzovali - prechod do pivnice sme robili, wcko prehadzovali...ale zaklad tam zostal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
by ma zaujímalo o kolko sa predražila stavba pri doprojektovani suterenu ?? nevieme sa s manželkou dohodnuť či bungalov alebo poschodovy mne sa pači tento 1375 a že praktik 517 :D na porazenie a suteren ste davali pod celý dom ??
Odpovedať
Profilova fotka
@juraj351 ešte sme nezačali stavať, kreslí sa nám projekt- áno suterén/pivnica/ bude pod celým domom s tým že spredu bude čiastočne v zemi a zozadu to vychádza zarovna terénom- takže nemáme pivnice v zemi, robíme ich ako nutnosť kvôli klesaniu na pozemku. O koľko sa to predraží ti poviem možno na jar, nakoľko do jesene asi nestihneme vybaviť SP. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja rozmyslam urobit kompromis a sice bungalov s nadzemnou pivnicou ciastocne zapustenou cca 1m popod cely dom a spredu garaz pod domom skusam prekreslit plan bungalovu 1375 s tym ze by bol o 2m sirsi dlzka rovnaka a vzadu terasa zhruba 1m vo výske a schodiky do zahrady zatial len plan uvidim co z toho bude :) inac jedna pozitivna sprava sa mi vcera doniesla a sice ze uz nam robia cesty konece to trvalo zrejme nas obide aj starost o tahanie sieti od hlavneho tahu uz len pripojky porobit. hned som si ustedril pamätnu fotku :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Zdravím, otázočka pre tých, ktorí už postavili, stavajú, resp. budú stavať tento bungalov - koľko odhadujete +- finálnu cenu domu? vyjde to fakt na tých cca 104 000eur bez DPH, ako je uvedené na stránke Euroline? Mám na mysli pôvodný projekt bez zásadných zmien /tj. bez suterénu, pivnice apod./. Ďakujem
Odpovedať
Zdravím :). Nám s priateľom sa tento domček tiež veľmi páči no máme pozemok iba o šírke 12m. Na úrade nám povedali, že je možné ho tam umiestniť v prípade ak nám susedia udelia výnimku. Chcem sa teda spýtať, či ho niekto nestaviate v okolí žilinského kraja. Veľmi by sme sa chceli ísť naň pozrieť lebo si ho nevieme reálne predstaviť :(. Za odpoveď vopred ďakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
začali sme ho stavať, čiastočne podpivničený, vzhladom na terén pozemku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte,chcem sa spytat ,ci niekto staval 1375-ku svojpomocne,yhruba cenu dakujemm :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ,je niekde na zahori postaveny bungalov 1375. Chcel by som ho vidiet realne,dakujem :-D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Ahojte, chela by som postavit tento domcek. Hladam niekoho v okrese ZH alebo okolie kto ho ma postaveny. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@lujzamaxim Ahoj, začali ste ho stavať? nám sa tiež veľmi páči, chceme si ho stavať svojpomocne
Odpovedať
Ahoj ano zacali.. uz mame hrubu stavbu. Tiez staviame svojpomocne
Odpovedať
@zajo123 vid nizsie :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
mame postavene uz 5 rokov
Odpovedať
@lujzamaxim mozem sa spytat ako ste postavili krov?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?