Bungalov 1372

Chceme s priatelom stavat dom, mozno tento, mozno buduci rok..zastavana plocha cca 150m2, tento domcek sa nam velmi paci, chceme stavat svojpomocne, no nemam sajnu kolko, co, ako.. chceme zobrat hypoteku 100000euro..pozemok mame 7arovy, na zaklady by sme mali..viete mi poradit, kolko by nas to vyslo ?? Dakujem
Odpovedať
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro...
Odpovedať
Profilova fotka
@leamatko myslim ze do 100 000 uplne v pohodicke aj s plotom a upravou okolia ak nie je moc zlozita, ale skor by ma zaujimalo aka je sirka a dlzka pozemku, ci sa tam ten dom vobec zmesti, ak ma pozemok 7arov tak by mal mat cca stvorcovy tvar na tento dom inak tento dom ma podla mna velmi dobru dispoziciu, tiez sme ho zvazovali ale je moc siroky na nas pozemok, mame sirku iba 23m, tak sme to vyriesili individualnym projektom
Odpovedať
No nas pozemok ma tiez okolo 23-25m na sirku a nejakych 30m na dlzku, neviem teraz presne..podla mna to je v celkom v pohode..na sirku ma ten dom 17,5m aj s pristreskom na auto..a vy uz dom staviate, alebo mate postaveny ? Tiez staviate svojpomocne ? Je velmi takze najst ten spravny projekt :(
Odpovedať
@robinho aha, prave som si pozerala album, velmi pekny projekt, spalna super :) mna chytil este za srdce tento domcek http://www.aphaus.sk/rodinne-domy/det... Co poviete ?
Odpovedať
@robinho a ak sa smiem sptyat, individualny projekt vas vysiel kolko ? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@leamatko zacneme stavat asi tak za dva tri mesiace, individualny projekt mame zadarmo kedze som ho robil sam, akurat sme davali dorobit projekt pripojky studne kanalizacie, poziarnu ochranu, elektro... toto nas vyslo cca 300, takze celkom lacny projekt ;-), aj ten celasta je fajn, ja som sa ale povodne chcel zmestit so sirkou do 11m, ja som myslel ze to budete stavat bez tej garaze, pri sirke 23 m na to ani nedostanete povolenie, min odstup od hranice je myslim 3m, a ako mate orientovane svetove strany? sa mi ta garaz zda nejako divne umiestnena
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ako Vam dopadol ten bungalov ? Mate uz nejaku predtavu, ze kolko to zatial stalo? Je to velmi pekny projekt a my ho planujeme tiez do buducna.
Odpovedať
Profilova fotka
@leamatko tak ten je krásný !!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Ma prosim Vas niekto projekt k Bungalovu 1372? Potrebujem podorys s kompletnymi rozmermi a tiez rozmeri okien a dveri. Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 rokoch
Dobry , nakoniec realizoval niekto vas ten dom alebo nakoniec nikto ?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?