Menu Forum

Bungalov 1371 od Euroline

25. sep 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka_b
Registrovala sa 20. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanka_b
Registrovala sa 20. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky.
 Zdravím všetkých, chcela by som sa opýtať, či niekto stavia Bungalov 1371 od Euroline. V prípade ak áno, veľmi by ste mi pomohli, ak by ste prispeli nejakým postrehom k tomuto projektu, fotkou, prípadne informáciou či ste robili nejaké zmeny. Ďakujem emoticon
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1371.html#
3. nov 2013 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
anansie
2
Registrovala sa 17. júla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 62 príspevkov. Má 8 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
  • Už bývam v dome
    Lukavica, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
anansie
2
Registrovala sa 17. júla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 62 príspevkov. Má 8 priateľov. Banská Bystrica, okres Banská Bystrica.
  • Už bývam v dome
    Lukavica, okres Zvolen
 No ako vidim zatial sa nikto neozval ale aj my uvazujeme nad tymto domom. Vela zmien nexceme len v detskych izbach velke dvere na juh zo strany kde davaju garaz a vstupne dvere do detskych dat z chodby kolmo vedla seba. Inak sa nam projekt paci a pokial sa neobjavi nieco ine do konca januara urcite si ho kupime a v lete zacneme ak to stavebne konanie nepredlzi. Drzte sa a napiste ako pokracujete.
18. jan 2014 o 15:19  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majopoprad
1
Registroval sa 25. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 30 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Čadca.
fotoportrét
fotoportrét
majopoprad
1
Registroval sa 25. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 30 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Čadca.
 http://www.dinex.sk/realizujeme/rd-bungalov-144-5-m2-rakova.html

Teraz to kamarátova firma stavia, len sú tam nejaké zmeny
20. jún 2014 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anansie
2
  • Už bývam v dome
    Lukavica, okres Zvolen
fotoportrét
fotoportrét
anansie
2
  • Už bývam v dome
    Lukavica, okres Zvolen
 Dakujem za nahlad do reality. Nam sa natahuje stavebko kvoli susedom ale mozno zakladovu dosku este stihame. Tak drzte palce.emoticon
25. sep 2014 o 15:13  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to