Bungalov 1174 - vyhody, nevyhody tohto projektu

Dobrý den, prosim Vas, stavia alebo planuje niekto stavat bunglov od euroline http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... Aky mate na tento projekt nazor? Dakujem
Odpovedať
@esterrka Komu nevadí že detské izby sú malé, a že wc nemajú okno, ok. Ja by som ho nebral.
Odpovedať
Rodicovska spalna susedi s jedou detskou izbou. To by mi vadilo najviac. Dalej je tam malo ulozneho miesta na chodbe a absencia technickej miestnosti.
Odpovedať
@esterrka Zverejni katastrálnu mapu, napíš svoje požiadavky a my ti už projekt nájdeme alebo navrhneme. Napíš aj či je to rovný alebo šikmý pozemok a uhol stúpania. Ak nevieš mapu zverejniť, napíš mi do IP obec a číslo pozemku, upravím ho tak aby ťa nebolo možné identifikovať ale aby tam boli všetky informácie.
Odpovedať
my sa sťahujeme o 2 týždne:)áno WC nemá okno mne to nevadí je tam odsávanie v paneláku nebolo ani to, máloktorý bungalov nájdeš, aby detská izba nesusedila so spáľnou naši známi si spravili v BU 1174 2 detské vedľa seba a z tej najmenšej izby majú spáľňu, zrušila som špajzu tým som získala na chodbe pri vchode vačší šatník, detskú izbu som máličko posunula a zmenšila ďalší šatník na chodbe, pretože ešta jedna veľká rolldorka bude v spálni technická miestnosť, kde je kotol, úpravovňa vody, vysávač.. je na chodbe vedľa šatníka tak, ako je zaznačený v pláne z Euroline. Kotol môžeš dať aj do garáže, alebo do kúpeľne a na chodbe spraviť jeden dlhý šatník detskú izbu sme spravili z tej 15,2 m2 izby, ale o málinko myslím, že o 70 cm sme ju zvačšili na úkor chodby a šatníka na sezónne veci a iné je dosť miesta v podkroví naši známi úplne zrušili dvere do detskej izby a z tých 2 izieb spravili veľkú otvorenú detskú a herňu len predelili sadrokartónom nebolo nutné platiť Euroline za disp.zmenu projektu aj my sme to tak chceli, nakoniec sme to nerealizovali
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?