Menu Forum

Bungalov 1174 - vyhody, nevyhody tohto projektu

9. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
esterrka
Registrovala sa 11. novembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 9 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
esterrka
Registrovala sa 11. novembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 9 príspevkov.
 Dobrý den, prosim Vas, stavia alebo planuje niekto stavat bunglov od euroline http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1174.html Aky mate na tento projekt nazor? Dakujem
5. apr 2014 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
snowy66
Registroval sa 13. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1726 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
snowy66
Registroval sa 13. marca 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1726 príspevkov.
 @esterrka Komu nevadí že detské izby sú malé, a že wc nemajú okno, ok. Ja by som ho nebral.
6. apr 2014 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danculd
30
Registroval sa 6. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1142 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
danculd
30
Registroval sa 6. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1142 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Žilina.
 Rodicovska spalna susedi s jedou detskou izbou. To by mi vadilo najviac. Dalej je tam malo ulozneho miesta na chodbe a absencia technickej miestnosti.
6. apr 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radopp
9
Registroval sa 29. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4849 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Poprad.
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
radopp
9
Registroval sa 29. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 4849 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Poprad.
  • Staviam dom
 @esterrka Zverejni katastrálnu mapu, napíš svoje požiadavky a my ti už projekt nájdeme alebo navrhneme. Napíš aj či je to rovný alebo šikmý pozemok a uhol stúpania. Ak nevieš mapu zverejniť, napíš mi do IP obec a číslo pozemku, upravím ho tak aby ťa nebolo možné identifikovať ale aby tam boli všetky informácie.
6. apr 2014 o 15:07  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
luccija
1
Registrovala sa 8. septembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 51 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Zariaďujem byt
    slovensko
fotoportrét
fotoportrét
luccija
1
Registrovala sa 8. septembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 51 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Zariaďujem byt
    slovensko
 my sa sťahujeme o 2 týždneemoticonáno WC nemá okno mne to nevadí je tam odsávanie v paneláku nebolo ani to, máloktorý bungalov nájdeš, aby detská izba nesusedila so spáľnou naši známi si spravili v BU 1174 2 detské vedľa seba a z tej najmenšej izby majú spáľňu, zrušila som špajzu tým som získala na chodbe pri vchode vačší šatník, detskú izbu som máličko posunula a zmenšila ďalší šatník na chodbe, pretože ešta jedna veľká rolldorka bude v spálni
technická miestnosť, kde je kotol, úpravovňa vody, vysávač.. je na chodbe vedľa šatníka tak, ako je zaznačený v pláne z Euroline. Kotol môžeš dať aj do garáže, alebo do kúpeľne a na chodbe spraviť jeden dlhý šatník
detskú izbu sme spravili z tej 15,2 m2 izby, ale o málinko myslím, že o 70 cm sme ju zvačšili na úkor chodby a šatníka
na sezónne veci a iné je dosť miesta v podkroví
naši známi úplne zrušili dvere do detskej izby a z tých 2 izieb spravili veľkú otvorenú detskú a herňu len predelili sadrokartónom nebolo nutné platiť Euroline za disp.zmenu projektu aj my sme to tak chceli, nakoniec sme to nerealizovali
9. apr 2014 o 22:42  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to