Bungalov 1074 rady a napady

Zdravim zatial u mna vyhrava tento projekt: http://www.eurolineslovakia.sk/sk/pro... Mate nejake napady co by sa dalo zmenit popripade vylepsit? Alebo ho mate uz niekto postaveny alebo nejaky podobny tomotu? Co by som menil urcite je ze tie vyklenky po bokoch by sa zrusili a s tej malej sprchy by bola tech. miestnost. Dakujem za nazory:)
Odpovedať
@daviiidek Ja by som nechala sprchu, aj vaňu zvlášť v miestnostiach, tak ako je. Mi máme v kúpeľni vaňu, v technickej sprchu, je tam aj kotol, a veru je to dobre využívame obidve.
Odpovedať
@daviiidek Osobne mi to príde ako byt natlačené všetko. Už keď tak max 4 izbovy na taky priestor a nie 5 izieb tie izby sú fakt maličké. Chodba čo tam máš je brutal veľka a bude totálne nevyužita. Ďalšia vec ako dom vyberáš podľa osadenia na pozemok ? Ber to tak aby na juznej strane si mal čo najviac presklených plôch ale všetko záleží aj od toho v akej časti slovenska to chceš stavať :) Ber to tak jedna stránka je dizajn ale druhá stránka je to čo od domu očakávaš. Ak berieš len tú prvú tak fakt si vyber to čo sa tebe pači :) A čo ti vyhovuje časom prídeš nato čo si spravil zle ale to asi každy sa takto pouči :)
Odpovedať
@daviiidek Tie dve izbicky sa mi zdaju moc male. Akoby to bolo silou mocou. Radsej fakt len styri a bude to priestranejsie a lepsie. Paci sa mi to, ze vana a sprcha zvlast, aspon sa budu moc vyuzivat aj sucasne ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?