Menu Forum

Aký domček za 50 000 eur?

27. máj 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzanajamriskova
6
Registrovala sa 16. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 42 priateľov. Okres Detva.
  • Prestavujem byt
    Detva, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
zuzanajamriskova
6
Registrovala sa 16. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 42 priateľov. Okres Detva.
  • Prestavujem byt
    Detva, okres Detva
 aký domček by ste nám odporučili pre štvorčlennú rodinu pri takomto rozpočte? Nemusí to byť nič extra rozlohou niečo ako panelákový 4 izbový byt...väčšinu vecí si vieme urobiť svojpomocne...
9. apr 2013 o 17:27  •  prestavuje byt  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
abrok84
Registroval sa 2. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
abrok84
Registroval sa 2. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Košice.
 no prešiel som veľa projektov a keď chcete stavať svojpomocne do tohto rozpočtu tak určite by som riešil http://www.domzamilion.com/projekt_bungalov.html
11. apr 2013 o 12:58  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stanislavao (40 r.)
5
Registrovala sa 27. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 521 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
stanislavao (40 r.)
5
Registrovala sa 27. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 521 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov.
 s tymto rozpoctom sa da postavit dom, ale nie dokoncit. vratane interierov, okolia - to bude o dost viac.
11. apr 2013 o 13:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
xane
1
Registroval sa 21. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 96 príspevkov. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
xane
1
Registroval sa 21. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 96 príspevkov. Praha, Česká republika.
 Ahoj, ja za seba odporucam bungalov, 3-4 izby. Dobre orientovany na pozemku, s kominom, pristresok na auto. Ak budete citat toto forum a pozriete si aj temy, ktore sa uz riesili, tak sa vela naucite. Sami si dokazete porobit hodne, zalezi nakolko ste zrucni a od volneho casu samozrejme. Hlavne sa nedajte odradit nikym a nicim, lebo ludia vam nebudu priat emoticon Inac presne takto sme uvazovali aj my, panelakovy byt na vlastnom pozemku emoticon Drzte sa
11. apr 2013 o 13:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7947 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 28 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7947 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 28 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 nikto nemôže odpovedať za Vás. Nájdite si projekt, ktorý zodpovedá Vašim potrebám, Pri dobrom projekte je výkaz výmer. Vypíšte si potrebný materiál a zistite za akú cenu ho viete kúpiť. Keďže prácu nemusíte počítať, prirátate si len remeslá, ktoré potrebujete. A to je reálna cena. Potreboval som priečkovku Silka, katalógová cena výrobcu cca 18€, za tú mi ho ponúkli tri obchody, našiel som taký, kde chceli 12€. Tak je to s väčšinou materiálov.Videl som dom so siedmimi kúpelňami, majiteľ kúpil obklady vo výpredaji za 5€, ako dodavateľ som ich kupoval za 12€.
11. apr 2013 o 16:26  •  už býva v dome  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petkopalko
Registrovala sa 12. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
petkopalko
Registrovala sa 12. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 9 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Nitra.
 Dobrý den.mi staviame svojpomocne už 4,5roka.M i sme robili aj pivnicu,tak som bola zvyknutá z detstva.Poviem vám ,že už nikdy stavaťsvojpomocne,trvá to dlho a stále niečo musíte riešiť,variť robotníkom.Veľa roboty robí svokor.Radšej firmu .Ušetríte,ale aj tak sme do domu dali 610000eur.
21. máj 2015 o 17:34  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomas1989
Registroval sa 1. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 170 príspevkov. Okres Trnava.
  • Staviam dom
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
tomas1989
Registroval sa 1. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 170 príspevkov. Okres Trnava.
  • Staviam dom
    okres Trnava
 RE petkopalko 610000 eur???
21. máj 2015 o 17:57  •  stavia dom  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fakteass
1
Registrovala sa 20. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
fakteass
1
Registrovala sa 20. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Okres Bratislava.
 cca 80 m2 zastavanej plochy, by malo pri štandardných materiáloch výjsť na 48 000,- eur /malo by to výjsť s podlahami a omietkami/
čo nevýjde 100% - kuchynská linka a interiérové zariadenie. Ak budete mať šťastie, tak možno výjde nejajká lacnejšia kúpeľňa.

napr.. základy a výkopy urobí firma. murovanie hrubej stavby - môžete skúsiť. vence, stropy - firma. murovanie priečok - môžete skúsiť.. okná - firma. vnútorné ištalácie - čo viete, urobte sami. hlavne nákup materiálu - po známosti, nákupné ceny a pod..

a čo je najdôležitejšie.. dobrý projekt + výkaz materiálov. organizačné schopnosti a aspoň základné znalosti o stavebných činnostiach /aby ste mohli aj cca kontrolovať firmy/
27. máj 2015 o 15:27  •  Páči sa mi to