Menu Forum

Aký dom na pozemok 450 m2?

23. feb 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lienockac
2
Registrovala sa 26. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 85 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Prešov.
  • Už bývam v dome
    Veľký Šariš, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
lienockac
2
Registrovala sa 26. júla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 85 príspevkov. Má 11 priateľov. Okres Prešov.
  • Už bývam v dome
    Veľký Šariš, okres Prešov
 Sú rôzne veľkosti bungalovov. Záleží na ich veľkosti a na tom, čo od pozemku očakávaš, ale na 450 m2 sa dá pekne a účelne upraviť okolie. Je ale pravda, že musíš veľmi premýšľať, ako to všetko umiestniť. Keď cítite, že Vám viac vyhovuje poschodový, tak si ho postavte. Záleží ešte aj od okolia, aká je tam zástavba, či Vám tieni susedova stavba atď.
8. feb 2012 o 20:47  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dufman
4
Registrovala sa 8. februára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 61 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Hlohovec.
fotoportrét
fotoportrét
dufman
4
Registrovala sa 8. februára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 61 príspevkov. Má 16 priateľov. Okres Hlohovec.
 @2real dakujeme, snad sa nam to podari. Dobre vyberte, nech ste spokojni
18. feb 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. feb 2012 o 16:22 • rodinnydom_eu
fotoportrét
fotoportrét
mkbb
18
Registroval sa 2. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 28 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 7 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Už bývam v dome
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
mkbb
18
Registroval sa 2. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 28 príspevkov, 1 album a 1 inzerát. Má 7 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Už bývam v dome
    okres Banská Bystrica
 @2real my staviame na necelich 400 m2 pozri si fotoblog je to individual projekt dom ma garaz ,dve kupelky, spajzu 3 izby ,obyvacku, kuchinu , 2x satnik, dva balkony, ma 7.5x16 m rozmer.
23. feb 2012 o 00:25  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slamka0
2
Registroval sa 19. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 81 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
  • Staviam dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
slamka0
2
Registroval sa 19. mája 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 81 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
  • Staviam dom
    Slovensko
 Najlepšie by bol individuálny projek na veľkosť pozemku si prispisobite to čo chcete. Pri poschodovom. Len ušetríte priestor na pozemku. A nezabudnite využiť orientáciu na svetové stany
23. feb 2012 o 00:48  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simona26
5
Registrovala sa 24. septembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 3 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
simona26
5
Registrovala sa 24. septembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 47 príspevkov. Má 3 priateľov.
 na 450 m2 by som určite volila poschodový dom, ale ak nepotrebuješ ďalší priestor okolo domu, tak môže byť aj bungalov - je to ťažké aj my sme veľmi dlho rozmýšľali, ale veľkosť pozemku nás nepustila a tak máme tiež poschodový emoticon
23. feb 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaiak (37 r.)
25
Registrovala sa 27. januára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 392 príspevkov a 2 albumy. Má 22 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    Hôrky, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
kaiak (37 r.)
25
Registrovala sa 27. januára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 392 príspevkov a 2 albumy. Má 22 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    Hôrky, okres Žilina
 mete fajn rozmery-niekedy nejde ani o velkost pozemku ako o jeho tvar...pokojne aj mensi bungalov ssa da, aj poschodovy, aj L-kovy-s peknou juhozapadnou orientaciou...Skuste si sami navrnut domcek a orientovat na pozemku (v nejakom pocitacovom programe alebo si to urobte ako my maketkovo v nejakej mierke, tam to najlepsie uvidite, aky pozemok by sa vam tam pacil, hodil, sekol emoticon
23. feb 2012 o 11:48  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to