Menu Forum

Ako osadím na pozemok Bungalov eco 117?

12. mar 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzulienka00
1
Registrovala sa 6. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 30 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzulienka00
1
Registrovala sa 6. októbra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 30 príspevkov.
 ahojte mozte mi poradit ako osadim bungalov na pozemok siroky 23m a dlhy 20m ale POZOR od hlavnej cesty cca 10m je rovina apotommierny svah ktory samozrejme chceme vyrovnat ..len chcem vediet ci nebyva alebo nema niekto zvas podobny pozemok.
18. okt 2012 o 14:49  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
gemini06
267
Registrovala sa 18. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 865 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
gemini06
267
Registrovala sa 18. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 865 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov.
 @zuzulineka00 ja by som ho osadila hlavne s ohľadom na svetové strany, pouvažuj kde chceš mať čo najviac slniečka a tak si otoč domček, aspoň my sme to tak riešili emoticon tiež máme tak široký pozemok
18. okt 2012 o 15:12  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
design38
DESIGN 38
Ing. arch. Ľuboš Kováč PRO

Interiér - nábytok, vstavané skrine - Okres Nitra
PRO Shop: 5 inzerátov
35
fotoportrét
fotoportrét
design38
DESIGN 38
Ing. arch. Ľuboš Kováč PRO

Interiér - nábytok, vstavané skrine - Okres Nitra
PRO Shop: 5 inzerátov
35
 Dobry den. Ak mozem poradit, pouvazujte kto vam to nakresli na vykres. Predajcovia bungalovov zarabaju hlavne na takycho veciach.
Ak ste z okolia Nitry mohli by sme sa dohodnut na dobrej cene a vedel by som vam vybavit aj profesie.
19. okt 2012 o 19:14  •  www.d38.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mbarch1 (31 r.)
mbarch
Ing.arch. Matej Babuliak PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Bratislava
4
fotoportrét
fotoportrét
mbarch1 (31 r.)
mbarch
Ing.arch. Matej Babuliak PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri, znalci, finančné služby a reality - Okres Bratislava
4
 To je vecny problem katalogovych projektov, sice to vyzera na obrazku dobre, ale nikdy neviete ako bude vyzerat priamo na vasom pozemku a aj tak treba zaplatit projektanta na osadenie domu a zakreslenie pripojok....
samozrejme pri dome su najdolezitejsie svetove strany a to ako bude cela prevadzka fungovat, teda odkial je pristup k domu, kde je vchod, kde sa bude parkovat a podobne....
19. okt 2012 o 19:31  •  www.domcek-stromcek.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2643 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
11
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2643 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
 A ten pozemok už máš akože kúpený.....?
A ten projekt si si vybrala aj s ohľadom na tvar pozemka a takisto s ohľadom na svetové strany...?
Či len podľa toho, že sa Ti "páčil"?
A už si si ho aj kúpila, či len vybrala....?
Lebo najlepšie je prebrať to s projektantom, architektom.... stavbárom.
Tvoj muž má na to aký názor...?
12. mar 2014 o 17:24  •  Páči sa mi to