5500 EUR za stavbu bungalovu

Ahojte, Dostal som ponuku od 4 pánov na výstavbu bungalovu 17,5x9m a garáže 6x6m. Len neviem či je to nieje veľa. základy sú hotové po vrch terénu. musia zrovnať do roviny základy, vystavať pivnicu z DT30 spolu cca 720ks DT. natiahnuť odpady, zašalovať a zaliať deku. Vystavať múry a priečky , zašalovať veniec, poviazať železo a zaliať veniec a odšalovať + nejaké drobnosti okolo toho. Proste ani prstom by som nepohol , len vždy musím zabezpečiť materiál. Išli by ste do toho??? Ytong 300 bude 34m3 Ytong 250 bude 12m3 Ytong 12,5 bude asi 13m3 betonovať budú v miešačke okrem platne.
Odpovedať
No ja určite mne so základami nacenili 15000 až 18000
Odpovedať
@falco2007 to jako eur či SK??? Lebo nejak nechápem odpovedi......."No ja určite" malo byť no je určite ako že je to veľa???
Odpovedať
Profilova fotka
5500 je dost. Ak si vies nieco urobit sam tak to urob a na ostatne si zavolaj majstrov. Keby aj platnu tak nech, ale platit este domiesavace tak to uz asi nie :-|
Odpovedať
No jasné že je to v euro hmm
Odpovedať
@mischo no prave že oni budú robiť s miešačkou. Materiál mám všetok po veniec. Len za prácu im zaplatím. @falco2007 no to je ver dosť a to len za prácu??? To potom ta moja ponuka je oproti tvojej neodolatelna....
Odpovedať
Anoo ber to všetkými desiatimi ak ich máš preverených
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ich ber ked su dobri
Odpovedať
No pravdepodobne zoberiem.....
Odpovedať
zbi to na 4tis :Dje kriza
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?