Xiami 360

Ahojte kupil som kameru xiami 360 vsetko som do telefonu nainstaloval a kamera funguje ako ma ale problem je ze ked sa chcrm pripojit s inej siete ako domacej wifi tak sa nespoji 🤔 skusal som cez mobilne data aj cez inu wifi a nic spoji sa iba doma. Neriesili ste niekto nieco podobne? Dakujem
Odpovedať
@bracho90 Predpokladám že sa jedná o Xiaomi Mi Home Security Camera 360° (preklep). Registrovali ste si účet cez aplikáciu ? Spojenie cez inú sieť ako lokálnu ide cez ich cloud takže musí byť správne spárovaný účet s kamerou a aplikáciou. Skúste ju nastaviť nanovo podľa tohto postupu: https://www.youtube.com/watch?v=He4ON... Prípadne tohto: https://youtu.be/vuPYQaRwRzQ?t=231
Odpovedať
Profilova fotka
@bracho90: presne tak ako pise @patrik14 Kamerku treba pripojit na domacu siet a potom ucet v aplikacii mat dobre nakonfigurovany a ide to... Tazko sa takto radi co je zle ked nevidime ako to vlastne je
Odpovedať
@patrik14 dakujem ano jedna sa presne o tuto kameru. Idem vyskusat tento postup ale ja uz neviem. A este keby ste vedeli poradit ze ako to dam do dvoch mobilov. To sa vraj iba prihlasim cez ten isty ucet a malo by to ist. Ale nejde.
Odpovedať
Profilova fotka
@bracho90: do dvoch mobilov jedine asi dvoma uctami a sharovat zariadenie....priznam sa ze jeden ucet na dvoch mobiloch som ani neskusal
Odpovedať
@bracho90 xiaomi ma toto uplne naprd riesene, YI home aplikacia umoznuje len zdielanie zariadenia pre dalsich pouzivatelov, avsak ti si mozu pozriet len live stream, zaznam nie, ovládanie kamery (PTZ) tiez nie. V appke si daj settings - share device - share device with family
Odpovedať
Zaujimave bol som u suseda a pekne sa spojilo cez wifi ked som to u neho skusal a potom som zapol mobilne data a islo to. Prisiel som domov a ide to len cez wifi. Neviete kde moze byt chyba?
Odpovedať
@bracho90 precerpal si si data alebo mas pomale spojenie
Odpovedať
Profilova fotka
@catscan: no co ti ja viem....ja mam 3 kamerky a vsetky sa daju pozerat aj zaznamy na inom phone s druhym uctom....samozrejme predtym treba share....ja len ze okrem live, ide aj detekcia pohybu aj zaznam na karte pozriet
Odpovedať
@y2k net nemam precerpany ani spomaleny. A pozerat viem aj ja. Ale iba cez moju wifi akonahle sa pripojim cez inu wifi alebo data tak to nejde. U 2 susedov to ide tak ako ma. Tak nieco musim mat zle nastavene v rootri 🤔
Odpovedať
Profilova fotka
@bracho90: pozrel by som presmerovanie portov, firewall alebo nejaku specialnu ficurku routra...tazko takto radit najlepsie pouzit iny router a uvidi sa
Odpovedať
@y2k cez YI Home appku?
Odpovedať
Profilova fotka
@catscan: jaaaj tak, cez Mi Home
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte prosim Vas ja mam rovnaky problem ako pise @bracho90 prosim podarilo sa Ti to vyriesit ? Ja si s tam neviem rady...dakujem pekne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Ahojte chcel by som sa spýtať či sa kamera Xiaomi dá prihlásiť na nezabezpecenu sieť keď sme na dovolenke v Turecku ak áno tak ako to spraviť ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?