vyhlasenie o spoločnej prípojke

22. nov 201530

Ahojte, potrebujem napísať nejaké prehlásenie, že sme plynovú prípojku vybudovali so susedom spoločne. máme dvojskrinku s jedným regulátorom. Len on sa pripája už a ja možno o rok alebo o 2. nemáte nejaký vzor ? Faktúra aj povolenia šli na suseda, polovicu som mu zaplatil, s podpisom nebude problém, len to nejak naformulovať

 • @tino2 Daj to spraviť firme ktorá sa zaoberá inžienieringom, oni ti vytvoria zmluvu podla tvojich predstav.Pýtajú okolo 80€.Spp pochybujem, že ma na to tlačivo.

 • @tino2  no u nas s niecim podobnym mala spp-d problem. ze to neradi povoluju - najma kvoli vlastnickym vztahom (a to sme chceli postavit skrinku na hranici). ze teraz ok ste so susedom dohodnuti, ale co ked 1 z vas preda dom/pozemok atd... takze mali by ste mysliet aj na taketo veci... asi by som siel za nejakym pravnikom, ktory ma skusenosti v tejto oblasti...

 • prípojka ide po mestskom pozemku

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  EQUINOX, s.r.o.
  Banská Bystrica
  Sme obchodno-montážna spoločnosť pôsobiaca plošne v rámci celej Slovenskej Republiky, ktorá Vám ponúka komplexné služby v oblasti tepelných čerpadiel.
  Slovenský výrobca fotovoltaických systémov na výrobu tepla a chladu.
  Nové energetické systémy pre nulové domy.
  mini-bagre.sk
  Stará Ľubovňa
  Predaj minibagrov a ministrojov pre profesionálov aj zábavu. Pre začínajúcich podnikateľov, stavebníkov, architektov, alebo ku stavbe domu.
  Články od našich partnerov
  HELUZ ocení víťaznú fotografiu tabletom Apple iPad
  Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
  Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
  Archív článkov od partnerov