pozor na firmu envirotherm

1 deň110

Chcem upozorniť na firmu envirotherm.
Táto firma mi nainštalovala na strechu fotovoltické panele 9.3.2022. do dnes ich nemám pripojené v sieti. Na tel, email, nereagujú. Maximálna neprofesionalita. Keby aspon komunikujú. Ale radšej nebudú brať telefón. Neodporúčam, veľmi zlá skúsenosť!!!

• Dobry den,

ako to dopadlo?

Dik za Info

• Zatial som stale neni pripojeny

• Zdravim, mam podobnu skusenost no nastastie som im este nezaplatil. Ako to bolo vo vasom pripade? Uvazujeme aj so susedom vypovedat zmluvu a skusit niekoho ineho.

• Sponzor fóra
  • Ahojte. Ako ste dopadli ? Hľadám na nete nejaké recenzie na túto firmu, ale zaťiaľ bez väčšieho úspechu, iba toto vlákno mi vyhodilo. V štvrtok som bol z ich obchodným zástupcom, pozrieť stavbu a teraz mi niekoľko krát do dňa volá, kedy podpíšem zmluvu. Vypadal seriózne, len to tlačenie na podpis ma trošku znepokojuje.

• Ja som zaplatil po montáži. To išlo ešte veľmi rýchlo. Revízny prisiel do mesiaca a potom sa zistovali chyby po elektrikárovi. To sa dlho natahovalo, medzitým sa mi zdá, že už tam ten elektrikár nepracuje. Ale veľmi zlá komunikácia. Až ked som začal na ich stránke a aj tu uverejnovať zlú recenziu sa to celé pohlo, komunikácia sa napravila a už čakám, snáď na výmenu elektromeru. Ale stále som neni pripojený. Od marca je to už veru dosť, nakoľko celé leto som na to pozeral a nevyrábal

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Neodporúčam firmu

• @ingzdechovan  co sa stalo? Mozes nieco blizsie napisat?

• @jankom7  Veľmi podobná skúsenosť ako píšu páni vyššie. Čo má dostalo bol prístup. Na začiatku veľmi dobrý mila pani čo všetko vysvetlila len potom keď nastali menšie problémy už nikoho nebolo kto by zdvihol telefón. Udivuje ma to z hľadiska toho že sa nejedna o 50eurovu záležitosť. Ale nechcem nikoho ohovárať ani odhovárať možno budete mat lepšiu skúsenosť.

• Firmu neodporučam, velmi neseriozne jednanie!!! cakam na instalaciu dlho, a pocuvam len vyhovorky....

• mne tato spoločnosť namontovala na strechu fotovoltaické panely 24.08.2022, ale elektrickú časť mi čiastočne zapojil elektrikár o dva týždne neskôr. Do dnešného dňa 28.09.2022 nemám funkčne zapojenú elektro časť. Komunikácia s nimi je katastrofálna. Čísla zverejnené sú nedostupné, elektrikár ktorý mi dal svoje číslo je taktiež nedostupný. Jediné číslo ktoré je dostupné mi sľubuje, že sa mi ozvu.
    Zaplatil som im v hotovosti, doklad o prevzatí hotovosti mi montér zariadenia nedal. Dal mi iba zálohovú faktúru na 2 940,- eur. Navrhujem spoločný postúp na vyriešenie našich problémov.
    Bukovinský

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    WOLF - expert na vnútorné prostredie!
    EQUINOX, s.r.o.
    Banská Bystrica
    Sme obchodno-montážna spoločnosť pôsobiaca plošne v rámci celej Slovenskej Republiky, ktorá Vám ponúka komplexné služby v oblasti tepelných čerpadiel.
    HEVOLTA predstavuje jedinečné technologické riešenia, ktoré zlepšujú kvalitu bývania a prinášajú výnimočný komfort.
    Články od našich partnerov
    Ako znížiť náklady na energie? Pomôže zateplenie, rolety aj maličkosti
    Tipy, ako v zime ušetriť na energiách
    Pripravme sa spolu – na vodík a na zelenú budúcnosť
    Archív článkov od partnerov