Plynová prípojka - orientačná cena

Zobraz úvodný príspevok
Chcela by som sa vás spýtať, či 2500eur je adekvátna suma za natiahnutie plynu na pozemok(spolu so všetkými projektami, vybavovaním, plynomerom atď? Vlastne, nemusím už robiť nič, len pri potrubí za jednať bager na výkopové práce. Poraďte. Ďakujem 😉
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ja riesim teraz to iste poplatok spp cca 160 eur este za nic online ziadost ,zohnal som firmu pre realizaciu pripojky 1350 eur bez vykopu atd... ,od pripojky do domu je 35 m po vlastnom pozemku cena hadice cca 2 eur bm, 100 eur z dopravou ,napojenie do domu s uzaverom 200 eur material +praca , vykop 200 eur + podsyp ,folia,zasyp Dokopy cca 2300 eur +moja asistecia a cas .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Jozef. Propojovacie plynovody ( plynová prípojky ) sú vyhradené technické zariadenia - môžu ich montovať odborne spôsobilé firmy - allianč. partneri SPP !!! Naša firma zrealizovala tisíce pripojovacích plynovodov a preto si myslím že niektoré komentáre sú veĺmi nepresné až amatérske. Prácu a všetky špeciálne zariadeni a pravidelne preveruje Technická inspekcia ako aj SPP. PLYN neni hračka!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Treba popri HDPE rúre pre plyn v zemi od skrinky do domu inštalovať signalizačný vodič? Alebo na vlastnom pozemku to nie je potrebné.
Odpovedať
@jjaannoo nie je to potrebné..
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda vďaka za info
Odpovedať
@jjaannoo len aby nejaký mudrlant revizaka nevymyslal...
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda Takže pre istotu ho tam mám dať? Kúpiť signalizačný vodič cca 30m nebude extra finančná položka.
Odpovedať
Ja by som sa opytal aku funckiu ten vodic bude mat? Ja si davam vsade vystrazne folie (tiez to nie je uplne najlacnejsie) pre pripad, ze by som niekedy nieco kopal a pozabudol kade presne mi idu, ale viem kde mam siete a detektor aj tak nemam.
Odpovedať
@jjaannoo nedávaj, daj fóliu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
@mcsmekac smiem sa spýtať na firmu ktorá vám tu prípojku robila tiež potrebujem prípojku... ďakujem ☺️
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?