Betónová žumpa - Banská Bystrica a okolie

Ahojte, ak ste z okolia BB, odkiaľ ste prosím vás kupovali betónovú žumpu, ale poprosím nech je slovenská... zatiaľ som oslovila SEBO, ELVOD, prefa-stav, zappa... Prípadne poznáte ešte nejakých výrobcov na svk(okrem ešte kysak na východe)? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@renatuska zappa má dobré výrobky, dokáže zabudovať hrdlové vtoky podľa požiadavky, ale myslím, že aj iní to dokážu.
Odpovedať
@jan45 len by som nieco blizsie potrebovala lebo len dovoz je 400-500€+ si musime objednat zeriav... Uz nikto nevyraba na svk?
Odpovedať
Profilova fotka
Bližšie je Prievidza
Odpovedať
@jan45 to je ponuka zo zappy + este musime platit zeriav...nic blizsie asi ani nie je 😟 A prosim ta nevies nahodou ci ten sabo su jednoliate? Lebo nam pisali ze robia najskor spodnu dosku a na druhy den boky a ten spodok je natrety tou ciernou farbou, a co som citala na fore tak sa to dava vtedy ked su spoje?
Odpovedať
Profilova fotka
@renatuska nie j seriózne aby som posudzoval technológiu, ktorú nevidím. Ale mám názor, je náročnejšie dosiahnuť vododtesnosť pri prestávkach, jednoduchšie je odlievať nádobu hore dnom, ale na to treba formy a priestor. Ale veľké nádrže sa aj tak robia z viac dielov.
Odpovedať
@jan45 dakujem
Odpovedať
@renatuska ja mam elvod čadca a som spokojny je jednoliata plus poklop,keby som kupoval znova tak od nich
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Zdravím má niekto skúsenosti s betonove-žumpy.sk ? Kvalita, dovoz a pod. Ďakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?