Aký detektor kovových rúrok kúpiť?

Rád by som sa poradil s niekým kto ma skúsenosť s detektorom kovových rúrok v betone alebo murive. Dnes sa kolegovi podarilo navrtať v betone rúrku s vodou. Bola 3cm pod omietkou. Aby sa v buducnosti tomuto predislo chceme kúpiť detektor. Poraďte aký. Ďakujem.
Odpovedať
Mam Bosch D-Tect 150. Vysledky pomerne slusne, pouzivam aj na hladanie profilov pod SDK alebo rurok pohladovky. Kupil by som znova.
Odpovedať
Ďakujem vám za tipy. Totižto v budove kde vrtame je cca 30 ročné stropne kúrenie tzv. Krytal. A nie raz už sa nám ho podarilo navrtat.
Odpovedať
@kejsix teraz pozerám cenu a 500e je neprijateľné. Ja som uvažoval o 50e max 100e. Sú aj také.
Odpovedať
@milan209 mam rad takych majstrov co nemaju potrebne naradie a urobia viac skody ako roboty.
Odpovedať
@milan209 co hadam sa konecne zacal opravovat Helios na Strbskom?
Odpovedať
@zita19 Nie. Jedna sa o iný objekt. @originalx Mňa to tiež "potešilo " lebo ja s kolegami sme to museli po ňom sekat a opraviť. A neradi by sme to opäť zbytočne absolvovali. Síce to bolo za hodinu hotové ale kopec zbytočného bordelu.
Odpovedať
@milan209 skoda, uz som sa nadejala... (len som hadala lebo tam tiez bolo krytalove kurenie)
Odpovedať
@zita19 krytal sa dával kadetade.
Odpovedať
@milan209 Su, ale vysledky su odpovedajuce cene..
Odpovedať
@kejsix tak to áno. Ale napr. taká škoda octavia ťa premiestni z bodu A do bodu B podobne ako mercedes S klasse. Skúsenosť s napriklad 75 eurovym Bosch Professional GMS 120 nemáš?
Odpovedať
Profilova fotka
@milan209 pre náhodné využitie https://www.ebay.it/itm/PROXXON-Metal...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
doporucujem BOSCH D-tect 150 SV.pouzivam casto v praci , s nicim lepsim zatial som nerobil, aj ked urcite su este aj lepsie s lepsimi vysledkami. ale zas na domace pouzitie je cena dost vysoka.ked to porovnam s Bosch GMS 120 co som mal kedysi ,tak je to celkom ina kava, s tymi lacnymi vela veci v betone sme ani nevideli, takze viacmenej casto to bola iba loteria.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@milan209 ja mám magnetický senzor v mobile. Celkom ma prekvapil presnosťou.... Ale zas mobil stal 400€. :-) Na grafe detekcia rúry kachiel.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?