Existuje varovný zoznam zlých podnájomníkov?

Zobraz úvodný príspevok
Existuje varovný zoznam zlých podnájomníkov? Neplatičov, bordelárov, zlodejov...?
Odpovedať
1
2
@maria123 ked ta to nezaujima tak naco to citas a naco kliknes na tento odkaz ?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, vytvoril som google formulár, na zhromaždenie neplatičov, podvodníkov,špekulantov... nech sa páči https://docs.google.com/spreadsheets/... Ak chcete v zozname vyhl 8-) veselé pridávanie :)
Odpovedať
Ahojte, vytvoril som google formulár, na zhromaždenie neplatičov, podvodníkov,špekulantov... nech sa páči https://docs.google.com/spreadsheets/... Nech sa paci, pridal som vsetkych co som tu vo vlakne nasiel. :-p :-p :-p
Odpovedať
samozrejme zabudol som spomenut, ak chcete niekoho pridat, poslite mi IP, alebo poslite sem odpoved a ja ho pridam :) pekny den.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@skusenost12 to pisete z vlastnej skusenosti? To ste si teda toho uzili =-)
Odpovedať
Mohol by existovať aj zoznam podvodníkov ktorý prenajímajú. Chlap nám prenajal drahy byt dvojizbak za takmer 600 eur, schoval plesne a ja som skončila s astmatickymi záchvatmi opakovane na infúzkach na pohotovosti... Výsledky ukázali alergiu na bytové plesne, dusilo ma nemohla som dýchať a on veselo aj s realitackou napriek tomu ze vedia čo ti spôsobilo prenajímajú byť ďalej...
Odpovedať
@paulac93 každá záležitosť má dve strany mince, veru aj takto to býva, niekto si ani len neuvedomuje aké zdravotné problémy môže spôsobiť, je to nepríjemné, nejako dohodnúť ste sa nevedeli? Že by vám niečo vrátil za tú ujmu?
Odpovedať
@cielo33 nie, to sú ľudia bez chrbtovej kosti... Celá bytovka má z nich problémy. Urobili na nič bytovku, zrušili firmu a dedo prepísal všetko na mladého.... Bytovka si teraz berie úver 90 tisíc aby všetky závady odstránili... To asi stačí ako obraz o tejto firme 🤦‍♀️
Odpovedať
@marryenn Na tvojom mieste by som sa poinformoval u pravnika. Podla novej EU smernice splnas trestny cin a ak ta vsetci udaju co ich mas na zozname tak stratis nie len dom ale este aj trenky budes musiet predat ;)
Odpovedať
@skusenost12 bistu a ty vies co tu stvaras? Ty nesmies bez suhlasu dotycnej osoby zverejnit jej udaje ! Nastuduj si novu EU smernicu o ochrane osobnych dat !
Odpovedať
Článok sa načítava...
Toto sa mi fakt páči na tej únii. Napíšeš meno nejakého prizivnika a nie že on sa má báť, ale ty s dobrým úmyslom sa máš báť že si zverejnil nejakého hajzlika. Toto je cesta do pekiel že sa chránia zlodeji a podvodníci a normálny ľudia majú mať ešte strach. To je nonsens
Odpovedať
Profilova fotka
@paulac93 a čo tak to dať do telky?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@skusenost12 skusenost 12 je podvod uz to bude aj policia riešit za krive obvinenie.
Odpovedať
Prenajímanie bytu je práca ako každá iná. treba ju robiť poctivo. Stretnúť sa s viacerými záujemcami a spraviť osobný pohovor, uvidíte čo sú zač. Robiť občasné kontroly, po dohode keď budú doma. Vyžadovať zábezpeku a včasné platenie. Na túto prácu treba mať povahu, rozumej posilovňa a znalosť zákonov, nemôže to robiť každý.
Odpovedať
@akinom999 pozor na zaloby toto je trestne zverejnovať
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Predpokladam, ze mate riadnu zmluvu o kratkodobom najme, v nej dolozku o rozhodcovskom sude a nahlasili ste sa na danovy urad, ze prenajimate byt. Ak ano, proces je velmi jednoduchy - podat ziadost na rozhodcovsky sud. Ten kona max. do mesiaca. Jeho rozhodnutie je exekucnym titulom. S rozhodnutim ist na policiu, nech Vam asistuju pri ich vystahovani. * Ak nie, tak Vas zialbohu cakaju dlhe problemy. Ak ste sa nenahlasili na danovy urad, zmluva o kratkodobom najme sa sprava ako zmluva podla obcianskeho zakonnika. Cize riadny sud - par mesiacov, alebo rokov (pozor na chranene osoby - stryko dochodca a pod.). Da sa napr. nezaplatit elektrina a ten byt elektrrne do 2 dni vypnu. Viete tam nastahovat kamarata z posilovne, ktoremu prenajmete jednu izbu. Viete sa tam nastahovat aj sami, vymenit zamky, ked bude byt volny, ale vsetko su to uz len menej elegantne riesenia.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@akinom999
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, poprosím držať sa témy, t.j. odpovedať na otázku "Existuje varovný zoznam zlých podnájomníkov?" A zároveň pripájam link na naše Podmienky používania, v ktorých sa uvádza aj pravidlo: Nezverejňuj osobné informácie o ostatných užívateľoch, alebo vašu vzájomnú osobnú poštu. Mrzia ma vaše skúsenosti, sama som podnájomník (dúfam, že dobrý :-D ) ale v tomto prípade sa musíme držať zákona. V novom zákone o ochrane osobných údajov a aj v nariadení GDPR nájdete pravidlá pre zverejňovanie osobných údajov. ;-) Ďakujem za pochopenie. Miška
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?