Som tu nový - stefan222

Zobraz úvodný príspevok
zdravim jeden tipek na inaom fore mi dal link na vas a som vdacny. fakt. je to tu skvele. trochu mi sice chybaju negativne skusenosti no inac osm spookojny. fakt skvela praca veducim timom fora. sam som moderoval urcite fora viem co to obnasa. no a k veci som student, idem sa zenit a chcem si postavit maly byt na pozemku pri presove, nemam ani pozemom este. no ale daco sa mi risuje. kludne privitma co am robit co nemam, naco si dat bacha.... a fakt platte hosting a drzte toto forum alive
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ano, vody by som sa bala, myslim ze to kazda baba ;-) ale preliezky pre deti a pieskovisko... to by som brala vsetkymi desiatimi ;-)
Odpovedať
a čo vám nejde telka?ked nepozeráte oňura? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 to je ale len dovtedy, kým tam nebude chodiť vykonávať potrebu susedova mačka :-D :-D :-D
Odpovedať
no..tak do tohoto sa nemusím zapájať... :-D
Odpovedať
teda ..ten oňur
Odpovedať
Profilova fotka
ale pozerame.. teraz sa hada s Keremom :-D bud sa rozideme ,alebo dohodneme. a koniec Japonec :-D stihame, zeny vedia robit viac veci naraz, to nevies? :-D :-D
Odpovedať
@katrin21 ..no ..drzat varechu a este aj kricat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mrkvakatka to sa da zakryt :) my sme u nasich mali kryte pieskovisko, ono nemusi byt velke, pre 3 -4 rodiny staci 1,5x1,5m.... a k tomu par drevenych preliezok
Odpovedať
Profilova fotka
@pr ty ma poznas???? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@katrin21 viem, viem treba zbalit oňura on je projektant
Odpovedať
@katrin21 ..vśetky sú rovnaké.... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no. ale aj Seherezada :-D.... Oňur ani tak nie... on ich len zamestnava.. :-D ale na strechu sa ta tema celkom hodi vlastne... a ideme na Supestar... jaaaaj, vsak co ma clovek v tej telke kukat? ništ tam nie je cely tyzden :( tak radsej debaty o jacuzzi :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pr vsetky su? hadam vsetky" ste", ci nie? :) nahodou, ja zvladam toho dost , niekedy az nem chapem.... ale neviem, ci je to dobre.. niekedy treba aj pribrzdit :)
Odpovedať
@katrin21 ..tak nepozeraj telku ale sa venuj iným veciam
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre, ale naspat k teme.... takze zrhnme to ... stefan chce stavar byt - ktory bude volat dom a za 70tis € s pozemkom, .. bez srandy,ale to by som aj ja brala.... ale teraz je to uz vlastne jedno.... ked mame to co mame...
Odpovedať
Profilova fotka
@pr ved ja ju ani nepozeram, sedim v jedalni a na TV len dovidim... nesedim pred nou.....ani ma to nebavi....
Odpovedať
Profilova fotka
@pr ked hodis kuk na GPS +48° 43' 6.05", +17° 53' 36.36" tak to teda 97 stupnov nie je ani nahodou, ta cesta 507 v okoli tohto bodu ;-) @nikabrunc v telke ide superstar - nemam slovenske programy :-D :-D :-D :-D a to staci pocuvat.... ;-)
Odpovedať
@kaktusik007 no coment..na to nemám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pr a nie sme vsetky rovnake... niektore mame aj analyticke myslenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pr no jo no... hold, som lepsia :-D :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
@kaktusik007 ..tak a teraz si ma dostala :-)
Odpovedať
ja sa fakt vzdávam.... :-p
Odpovedať
@katrin21 mám pocit že ste sa vrátili do doby starých materí,a predných izieb ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikabrunc preco? akoze sa v kuchyni sedelo? ved sa hovori, ze kuchyna je srdce domu :) a jedalen to je skoro to iste :)
Odpovedať
Profilova fotka
inak, v kategorii novacikov ma tato tema suverenne najviac prispevkov :-D :-p @pr :-)
Odpovedať
@katrin21 nie predná izba bola asi ako spálna a pre návštevy, vyukladané dečky, duchny, obrazy atd
Odpovedať
Profilova fotka
a ako to teda suvisi s tym, co sa bavime =-) ?
Odpovedať
števo,ak chceš mať problémi ,tak sa ožer... ak chceš mať veľké problémi,tak sa ožeň... a ak chceš mať naozaj veľké problémi,tak začni stavať...(poprípade medzi nejakými bláznami) ;-)
Odpovedať
@robitusin no potom bude mať deti, potom sa rozvedie, potom sa bude súdiť o dom, potom o deti a nakoniec pojde do bytu.
Odpovedať
@robitusin a ak chce mať big problém, stačí zbehnúť medzi moslimov a povedať im pár slov o ježišovi, alebo v terchovskej krčme niečo na tému jánošik bol maďar.... :-D - ale súhlasím, stavať bez peňazí je vážny problém :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?