Som tu nový - stefan222

Zobraz úvodný príspevok
zdravim jeden tipek na inaom fore mi dal link na vas a som vdacny. fakt. je to tu skvele. trochu mi sice chybaju negativne skusenosti no inac osm spookojny. fakt skvela praca veducim timom fora. sam som moderoval urcite fora viem co to obnasa. no a k veci som student, idem sa zenit a chcem si postavit maly byt na pozemku pri presove, nemam ani pozemom este. no ale daco sa mi risuje. kludne privitma co am robit co nemam, naco si dat bacha.... a fakt platte hosting a drzte toto forum alive
Odpovedať
Profilova fotka
@blacksr manželka z prvého domu s manželom z tretieho domu :) :) : :-D
Odpovedať
@mrkvakatka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pr oki, nezmurkam.... ]-( a uz som to pochopila spravne :-p - jazyk vyplazovat mozem???? @blacksr holka, ty dnes vaaaaliiiiis :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
baby..vy ste sa nejako rozbehli dnes :-D
Odpovedať
@blacksr v ramci polygamie celkom vyhovujuci projekt ... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pr to bolo dobreeee.. " ze ja so sebou fakt nieco mam a nezmurkaj na mna " , jaaj, dnes je tu sranda, no konecne ! :-D a kukam ze to pokracujeeee :-D:_D ale vazne, ja mam dnes dobru naladu nejaku :) Katka, asi sa mu nepasis :-D, vacsina chlapov by zmurkajuce baby brala :-D A teraz k teme: mozno to realne je, ale bez toho pozemku, ako pises.....
Odpovedať
@katrin21 ..aj s pozemkom...335 m2
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som z vas v krcoch dnes:-D supeeeer :) @pr nedaj sa :-D, ale ani vy babulky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pr kde realne v Trnave by si to vedel realizovat? ale vazne...
Odpovedať
..no ale teraz kľud...to je tu seriózny debatný krúźok a nie ....
Odpovedať
@katrin21 v trnave nie..to je fakt utópia
Odpovedať
Profilova fotka
no a sme doma :-D ,.. myslim, ze ani pri trnave... ja vychadzam z toho, co mas v pase, ze TT, PN a pod..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katrin21 no nepacim sa mu, v jednej teme sme mali vymenu nazorov, odvtedy je na mna zlyyyyy... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@katrin21 je to medzi PN a NM
Odpovedať
Profilova fotka
@pr pocuvaj, ty to myslis vazne s tym, ze a teraz klud? ved seriozne debatujeme, ale tak obcas trochu odlahcenia nezaskodi, cloveku je hned veselsie :) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@kaktusik007 ...prosím ťa.....ženská ješitnosť.....ja som dobrulinký.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kaktusik007 jaaaj, tak to je jinááá, to ja neznam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 je to horka nad vahom, kusok odtial byvam... napojenie na dialnicu v podsate velmi fine vdaka coca cole, exit luka ;-)
Odpovedať
to o čom tu točíte? ;-)
Odpovedať
@kaktusik007 a to vies odkial kde to je?
Odpovedať
Profilova fotka
@pr a co na mna zmurkas??? ja na teba nemozem a ty na mna uz hej???? :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
@nikabrunc ale..len také ženské talafatky
Odpovedať
Profilova fotka
@nikabrunc o tom ako sa udržujú dobré susedské vzťahy na spoločnom pozemku :D
Odpovedať
@kaktusik007 hej..mozem..ja mám dovolené
Odpovedať
Profilova fotka
@pr @kaktusik007 vy ste dobrí ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nikabrunc o vela veciach... nizkorozpoctovych domcekoch, ktore hlada zakladatel tejto temy - pista, takze v podstate sme stale v okruhu tem a nie mimo :-D @pr tak davam si dokopy dva a dva... nie??? a potom, to, kde je horka nad vahom, viem hodne dlho - je tam krasna zatacka takmer 360 stupnova hned v uvode ako ides od Mesta :-D
Odpovedať
@katrin21 ako doma.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale taka dobra jacuza nemusi byt zla :-D ale neviem si predstavit, ze hocijaky sused sa v nej macha... co ja viem.. to by pre mna nebolo lakadlo.... ale to pieskovisko je dobry napad...
Odpovedať
Profilova fotka
@mrkvakatka jo, aj o tom :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@kaktusik007 len 97 stupnova
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?