Som tu nový - stefan222

zdravim jeden tipek na inaom fore mi dal link na vas a som vdacny. fakt. je to tu skvele. trochu mi sice chybaju negativne skusenosti no inac osm spookojny. fakt skvela praca veducim timom fora. sam som moderoval urcite fora viem co to obnasa. no a k veci som student, idem sa zenit a chcem si postavit maly byt na pozemku pri presove, nemam ani pozemom este. no ale daco sa mi risuje. kludne privitma co am robit co nemam, naco si dat bacha.... a fakt platte hosting a drzte toto forum alive
Odpovedať
@stefan222 Idete stavať, zatiaľ nie je pozemok. Idete sa ženiť - nevesta už je? (Nie že by som sa núkala.) Toľko na privítanie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@blacksr :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
blacksr zabila.... a peniaze su? :-D uzivaj modru....
Odpovedať
obdivujem tvoj optimizmus
Odpovedať
@blacksr na hrad, za novu prezidentku! :-D :-D :-D
Odpovedať
@petogen @katarinka2010 @andyfoto @kaktusik007 @blacksr kde sa mi všetci hrabeme so svojími preblémami na pištu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale on ide stavat byt :) nie dom :-D to sa mozno da aj bez pozemku..... :-D @stefan222 inak, nic v zlom, ale zlepsil si nam naladu, dakujeme za ozivenie, nechceme si z teba robit srandu, nechap to zle, sme radi, ze si na streche, vitaj a nech sa ti tu dari a nestracaj zmysel pre humor :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 on ide stavat to co aj ja - bytik na zahrade... akurat teda ja uz tu zahradu mam ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan222 ale fakt nic v zlom, sak my sme uz spolu komunikovali... len proste blacksr tomu nasadila korunu, ale ano, uplne to zdvihlo naladu :-p :-D
Odpovedať
Ale čo Ti fakt závidím Štefan, že Ti chýbajú negatívne skúsenosti. Nech Ti to vydrží a vitaj :-)
Odpovedať
jou pohode ludia, berem, ja ma rad ked su ludia smeju. no aby ste boli IN vsetci, caju povysili v armde a teraz dieme riesit hypo, veduceho konaela firmy som vzal so sebou a behali sme spolu po PO okoli a hladali dobry pozemok, majitel firmy mi povedal ze kiezby kazdy clovek tak staval dom ze najprv pozemok dobry si najst a on hned videl kde a ako sa postavi dom. ze videl kde co je dobre a sam mi radil kt je dobry pozemok. nieco mame vybrate. on chce postavit 3 domy na ploche 1000m2 so spolocnym pieskoviskom a vyrivkou tesim sa na vas 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan222 ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stefan222 uz si sa rozhodol pre nejaku stavebnu firmu?Napis aku a ako pokracujes.Pozemky si kde bol pozerat?
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan222 no to znie dobre, take pieskovisko aj tu chyba ludom s malymi detmi... viacerí to uz , co som ciatala tu na streche, planuju riesit tym stylom, ze si spolocne nieco urobia :)
Odpovedať
waw...pišta stava hned tri domy..Stefan vitaj..
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 hej, aj mne sa to pozdava :) a prajem @stefan222 ench mu to vyjde a najde tu spravnu firmu na realizaciu ;-)
Odpovedať
@kuracinarez @katrin21 @katarinka2010 premyslam nad jkslovakia alebojlhaus alebo gamart. a styl to bude minidomy.sk chceme dat spolocnu plochu na premietacku,pieskovisko,virivka a sucasne aby kazdy mal sukromie, to riesim s majitelom jkslovakia len zatial. mam pocit ze to bdue stiesnene na 1000m2, ale aspon nebudem musiet kupovat kosacku :D 330m2 hadam staci ne? ked uvazim ze byt v bytovke ma 80m2 a to uz je velky 3izbak. chceme sa vojst do 70tis e aj s pozemkom v cene, dakujem kazdemu za priania a pls nejake zle skusenosti kludne piste
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko OK az na to posledne... do 70tis sa vojst a este si to dat aj postavit firmou... no tak to je nerealne..... taka tema tu uz je, ze postavit dom do 1,5mil... a svojpomocne bez pozemku (!!) su nazory ludi, co stavaju, na 90% rovnake.... nerealne to je.... kym nestavias, zda sa ti to realne, ale uvidis, ake su skutocne ceny...
Odpovedať
@katrin21 ..ale dá sa..aj s pozemkom, aj s firmou a dokonca nie drevodom a aj o 2.500,- E menej...fuj..to je hnusná reklama....brrrr... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 ja mam velmi podobne ambicie, fakt horny strop je 80tisic... akurat teda bez pozemku :-D :-D :-D zatial co som si zistovala - aj stavby na kluc, tak je to realne... ono vies, je to o narokoch jednak jednotlivca, a jednak je to potom aj o projekte, tam treba fakt rozmyslat ako urobit za malo penazi vela muziky... ale da sa to, su tu aj taki ludia na MS, ktorym sa to podarilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pr reklama na koho??? :-)
Odpovedať
@kaktusik007 ..no pre koho asi.....
Odpovedať
Profilova fotka
@pr ahaaa, uz som to pochopila.... no, mozno keby som nekomunikovala so @stefan222 uz asi mesiac dozadu, tak by som si to mozno tiez myslela, ale napriklad viem ze na domy jl haus som ho naviedla ciastocne aj ja :-D :-D :-D :-D takze tie firmy, co tu spomina, s nimi fakt nic nema, som ochotna sa stavit ;-)
Odpovedať
@kaktusik007 ..no ale ja so sebou fakt nieco mám.....a nezmurkaj na mna... :-|
Odpovedať
@stefan222 ked ci čaju povýšili v armádze, tak čomu chodiš s ňu po koňarčine - maš zobrac z letiska vrtuľnik a pokukac z verchu, lepši vidno šicko :-D a nelen prešov, ale i šariš - ideálne vedľa pivovaru, aby ši sebe i naražil dajake bočky :-D
Odpovedať
@katrin21 na minidomy na ich strnake pisu ze ekodom 1 je 63tis eur pozemok bude stat asi 20tis eru ale sa rozratame 3 kedze 3 domy a to minidomy su podla mna este predrazene. uvidim co jkslovakia ponukne, tie mi odporucila zase spoluziacka na strednej. jlhaus kaktusik, to ma ist caja s architektom domy poukat dajake. som student a reklamu nerobim,skor hladama najradsej negativnu
Odpovedať
Profilova fotka
@stefan222 ahoj, len rozmýšlam ako dokážete zabezpečiť súkromie na 330 m2 a to ešte z tých budú spoločné priestory, neviem, čo vieš s kým sa budeš "deliť" o virivku :)
Odpovedať
@mrkvakatka @stefan222 No susedske vztahy..to je kapitola sama o sebe
Odpovedať
@mrkvakatka majitel firmy je proti lov indianom,o to sa nebojim, ja vychadzam s acjou s kazdym....
Odpovedať
@mrkvakatka so susedkami predsa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?