Som tu nový s nickom piedro0077

Ahoj, som tu novy, kupil som pozemok v Malinove- Tri vody. Volam sa Peto mam 40 rokov , som zenaty mam 18 rocnu dceru a blablabla, proste tesim sa na novych a normalnych susedov v Malinove. Huraaaaaaaaaaaaaa.
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ahoj,no ja nejsom zrovna z Malinova ale vitaj tu na modrej streche,a ukazes nam co budes stavat?projekt,alebo tak,nam zvedavcom? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj piedro0077, narazil som na tvoj prispevok, ze si kupil pozemok v Malinove - Tri vody a chcel by som sa opytat, ci je to vsetko ok? Prave s manzelkou zvazujeme kupu pozemku v tom istom projekte, no nemame ziadne blizsie informacie, resp. dojmy od kupujucich. Dohodli sme si obhliadku, tak uvidime. Oficialna stranka projektu vyzera velmi dobre a slubuje pekny projekt, no vsetci vieme, ze realita je niekedy odlisna. Dakujem za odpoved a blizsie info
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@georgi0077 PROSIM DOZVEDELI STE sa nieco lebo nejake tajnosti su s tym stale dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
vytvoril som stranku pre TRI vody 2 etapa MALINOVO /MOST. Kto ma chut a chce sa spoznat s buducimi susedmi tak sem : http://www.facebook.com/trivody.malinovo budeme mat lepsiu komunikaciu pri rieseni spolocnych otazok .. PatO
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?