Menu Forum

Som tu nový s nickom fedo1982

9. apr 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
fedo1982
Registroval sa 8. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
fedo1982
Registroval sa 8. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Prešov.
 caute volam sa Ivan prihlasil som sa na modru strechu lebo chcem stavat dom svojpomocne kedze mame taku dobu ze vsetko je drahe ale aj vsetko je na webe emoticon tak dufam ze sa vela noveho dozviem
8. apr 2013 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (71 r.)
93
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 6574 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 23 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (71 r.)
93
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 6574 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 23 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 nič nie je drahšie, ako keď stavali Vaši rodičia. Vtedy stála tehla 1Kčs, pri zárobku 5Kčs/h, dnes tvárnica stojí 1€ pri zárobku 5€/h, ale je 5x väčšia, ku tomu sú nové materiály, ktoré stavbu uľahčujú. Už nemusíte stáť ráno v rade pri vagóne na tehlu alebo obkladačky. Celé je to o reklama, ktorá vedie k tomu, že všetko sa dá kúpiť a netreba nič robiť. Dakedy sa domy stavali 5- 10 rokov, pretože všetko bolo drahé. Pri svojpomoci je to namáhavé, ale pri systematickej práci stále niečo pribudne a nakoniec sa dostaví aj výsledok. Treba len vedieť, že nie všetky materiály sú také dobré aké majú ceny, aj zo skromnejších materiálov sa dá postaviť dobrá stavba.
9. apr 2013 o 07:52  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
drift506
7
Registroval sa 10. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 94 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
drift506
7
Registroval sa 10. februára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 94 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Už bývam v dome
 @jan45 Z ineho uhla zas vsetko sa dalo zohnat za flasu palenky emoticon Cize vtedy to bola najtvrdsia mena emoticon
9. apr 2013 o 07:58  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to