Menu Forum

Som tu nová s nickom zicherka691

10. apr 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
zicherka691
3
Registrovala sa 6. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
zicherka691
3
Registrovala sa 6. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 3 príspevky. Okres Nitra.
 Ahojte, nasla som tuto stranku a zda sa mi velmi super, kedze si ideme s priatelom kupovat byt v povodnom stave budeme ho cely prerabat, dufam ze tu najdem rady a pomoc od vas emoticon)
6. apr 2013 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
adamisin
Registroval sa 4. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 18 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
adamisin
Registroval sa 4. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 18 príspevkov. Okres Košice.
 Mesto?
6. apr 2013 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zunastudio
ZUNA STUDIO - Luxurious Design in Perfection
Zuzana Havašiová PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Bratislava
84

“"Keď práca nie je pretkaná láskou, tak je zbytočná." - Matka Tereza ~~~Happy V Day~~~”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
zunastudio
ZUNA STUDIO - Luxurious Design in Perfection
Zuzana Havašiová PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Bratislava
84

“"Keď práca nie je pretkaná láskou, tak je zbytočná." - Matka Tereza ~~~Happy V Day~~~”
(Pred 9 mesiacmi)

@zicherka691 Vitaj emoticon Ak budes potrebovat help pri rekonstrukcii stareho bytu, kludne sa nas pytaj. emoticon
7. apr 2013 o 14:48  •  už býva v dome  •  www.zunastudio.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zicherka691
3
fotoportrét
fotoportrét
zicherka691
3
 adamisin: Nitra emoticon 3 izbovy
10. apr 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to