Som tu nová s nickom veronikahl

Ahojte som uz podla veronikhl veronika a budem rada ak tu ziskam potrebné info a rada ich aj poskytnem iným :) Som totiz zvedavý človiečik.....:)Mam 27 rokov a so snubencom riesime otazku bývania, ktorá je na Slovensku veeelmi tazka.....aj preto ma to skor taha do Rakuska....do socialnych bytov..aj kvoli jazyku a hlavne kvli ich krasnemu prostrediu a kvoli ich láske a úcte k prírode.....Som zamestnaná v št. službe.....uz nieco cez 2 roky a so snubencom planujeme po troch rokoch svadbu :) rada popísem a podelim sa s inými o info :) pekný den.
Odpovedať
@veronikahl ahoj. aj my rozmyslame o vystahovani, do rakuska, resp. priatela to viac taha do nemecka. niesme zvyknuti na pracu na slovensku. ale mame tu byt, ktory mozme predat az po 5 rokoch od kupy. takze este neviem ako dalej. ale tiez zbieram info. :-)
Odpovedať
Ahojky....ved to clovek najskor potrebuje vediet kopec info aby sa rozhodol a isiel do toho....a hlavne aby neporobil nejake blbosti....a potom to bude lutovat..ale to sa moze stat vsade an na SR...:)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?