Som tu nová s nickom sheilla241

Ahojte,o vassom sa dozvedela od syna,ktory si prerabal byt a nasiel tu mnozstvo inspiracii.Ja som si dala prerobit kuchynsku linku,je biela s vysokym leskom s ciernou doskou a stale sa neviem rozhodnut,ake farebne doplnky k nej mam zvolit,
Odpovedať
@sheilla241 ja by som volila už len jednu farbu, ktorá by bola ako "akcent" a to výrazne sýto (tmavo) červená, ale len veľmi striedmo! napr. predložka pred linkou, nejaký nápadný/nenápadný doplnok na linke, niečo na stene v tej farbe adosť. stále by som sa držala vašej základnej farebnej kombinácie, je síce chladná, no elegantná.... veľa ešte záleží aj od toho, či sú v miestnosti aj iné farby. Už by veľmi nemali byť, podlahu si napríklad k tomu viem predstaviť bielu-krásna dlažba... Popozerajte rôzne web stránky, je tam kopec inšpirácii, aj k vašej farebnej kombinácii.
Odpovedať
Velmi pekne dakujem za Vasu radu,mate pravdu,je velmi elegantna,no chladna...mam k nej dkazbu,napodobenina mramoru,taky isty obklad-myslim zastenu...potrebovala by som do nej ,,vdychnut" teplo domova,hravost,stol chcem skleneny,no rozmyslam nad stolickami,ci kupit biele k linke,alebo farebne...aj ja som rozmyslala nad cervenymi doplnkami,no nedavno som videla inspiracie kuchyn s krasnymi zelenymi doplnkami,tak som zase zacala uvazovat nad touto farbou-zelene stolicky,kobercek,rozne doplnky..na stenu nejaku tapetu..ale asi ta cervena je predsa len teplejsia...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?