Som tu nová s nickom sefaa

ahojte som tu nova, moj nick je sefaa. s priatelom si ideme stavat dom, predpokladany termin zacatia jar 2013 ( ako pocasie dovoli), zatial skumam, hladam, som vdacna za kazdu radu. Vybrali sme si domcek Stilo Absolut od firmy APEX a....pozemok mame na Ciernej vode, Panonsky haj 3, akurat sa dokoncuju IS( konecne). ak sa tu aj najde cloviecik, ktory bude moj sused, rada pokecam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @sefaa :-) Vitaj medzi nami, verím, že sa ti tu bude páčiť. Prajem príjemne strávené chvíle na stránke a veľa nových priateľov :-) Mário Šmýkal Asmira Team
Odpovedať
ahoj sefaa, aj my s priatelkou zvazujeme kupit pozemok v panonskom haji 3 a na jar by sme chceli dom. bol by som rad ak by sme sa skontaktovali a pokecali o tom kto co o tomto projekte vie. moje telefonne cislo je 0917 66 24 22
Odpovedať
Ahojte, som tu nová, ale sledujem túto stránku asi pol roka. Vtedy sme s manželom kúpili dom a hľadala som nejaké informácie o prerábaní. Vtedy som objavila prerábanie domu "Tankika", čo ma veľmi zaujalo. Je to mladá veľmi šikovná pani a obdivujem jej zručnosť. Asi som oveľa staršia, ale nechala by som si od nej poradiť. Mimochodom ešte stále dokončujeme dom, práve nám dorobili strechu a zatepľujeme. Anka
Odpovedať
Ahoj a vitaj, ja som sused ale trochu obdalec od vas :)))) Maly raj, Slovensky Grob- Sur. A drzim palce nech sa vam dari.
Odpovedať
Profilova fotka
@sefaa poriadne postuduj a neponahlaj sa hlavne ;) rychla robota stoji za hovienko ;-)
Odpovedať
@lewis Ahoj a dík, a vraj sused!!! :-)
Odpovedať
@lewis dakujem pekne, a ako sa vseobecne v tejto lokalitke zije, naozaj je to rano na ceste do ba taka katastrofa ako nas vsetci znechucuju? byvam v raci a zdaju sa mi zacpy a kolony vsade rovnake, ale vseci neprajnici sa tvaria akoby to najhorsie bolo prave na ceste cierna voda- vajnory :) @mio23 ano snazime sa zhanat info kde sa da, v podstate teraz je to rok co sme si kupili pozemok a odvtedy len studujeme a vymyslame co bude najlepsie , cenovo normalne, a podobne.. takze robime preto vsteko co je v nasich laickych silach :) @simply ahoj no jasne niekedy mozeme pokeecat ,prispievala som k tejto teme ( cierna voda) tu ma ms, tak si to mozes pozriet doterajsie nase prezite postrehy :) ak budes mat nejaky otazky kludne napis , chodime sa tam praidelne pozriet naposledy uz osadzali poulicne lampy a obrubniky a uz chyba len zalievat cesty :) http://www.modrastrecha.sk/forum/poze...
Odpovedať
@sefaa ahoj sefaa, mohla by si mi dat na seba kontakt, aby sme si zavolali a pokecali? vopred dakujem
Odpovedať
@sefaa Teda klamal by som ak by som povedal, ze je to pohoda. 8-) Na druhej strane neviem kam chces dochadzat, ale cez Vajnory to moze chvilu trvat, ak pokracujes cez BA obchvat tak prajem pevne nervy |-| Avsak zalezi na case o ktorom chodis do prace lievikom v danej lokalite je kruhovy objazd na konci Vajnor kde sa stretava tah z od Ciernej vody cize my mame vyhodu pred ludmi co idu od Race. Pokial sa nieco udeje na dialnici opisana situacia je horsia a hlavne trva dlhsie. To co tu opisujem sa deje 7-8:45 a potom spat po 16-18. Velmi zly stav cesty.....avsak vobec si z toho nerob hlavu cita sa to horsie ako to je urcite sa ti stane opisovany stav z , no ak spoznas okolie, bocne cesty a zacnes ich vyuzivat tak zistis ze to nie je take zle....napr, ja mimo spicky krasnych 15 min k Strkoveckemu jazeru. pocas spicky najcastejsie 35.
Odpovedať
@lewis no jasne ale podla toho co pises to nieje ziadna vynimka... :) jasne ked sa naucim a spoznam kadeco, bude to lepsie... tak dakujem, moj dufam coskory sused za rady do buducna , budem na teba mysliet ked jedneho dna prvykrat budem brazdid cestu cierna vona-centrum ba :)
Odpovedať
@lewis ahoj pls vies mi dat nejake info ohladne maleho raja zvazujeme kupu pozemku a za vsetky info budem vdačna ...dakujem
Odpovedať
Jasne, doteraz bol problem plyn, pretoze sa natahovali s SPP, pre tych ludi co tam doteraz byvali to bolo fakt o nervy. Ale teraz plyn uz nie je problem od 13/9/2012 je natlakovany myslim, elektrina + voda tiez plne funkcne a optika od Slovanetu. Domceky pribudaju daju sa kupit aj domceky na kluc. Investori su zvacsa taliani maju to cele kupene. Pod pozemkami je tam aj drenaz a tak by so spodnou vodou nemal byt problem. Byva tam asi 10 rodin v RD bytovky nie su este skolaudovane na co cakame aj my..... Dufame ze coskoro. Jedna sa snimi fajn, len niektore sluby co daju potrebuju cas a pevne nervy. Z casu na cas robia den otvorenych dveri a vtedy davaju cca 10% zlavy tak mozno by sa oplatilo pockat :))) Ovsem ak mate cas. Vacsinou to robia v juni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@sefaa sme tento pozemok kupovali november 2011 (PH3) už ani nečakám kedy urobia, nič neplánujeme, bo už sme tolko plánovali, hlavne nech už konečne dokončia, inak tiež nám všetci hovorili o doprave, ale predtým sme bývali v rovinke a tiež nás každý odhováral, kvôli doprave ale doprava bola asi to najlepšie, aj ked boli zápchy.
Odpovedať
Profilova fotka
@sefaa ak sa smiem spytat, budete mat Stilo murovaný, alebo montovaný? Aj my nad nim uvazujeme. D.
Odpovedať
murovany, material ytong :) @svetlanik
Odpovedať
Profilova fotka
@sefaa dakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozývam všetkých nových majiteľov na PH3 do skupiny na Facebook-u: https://www.facebook.com/groups/40147...
Odpovedať
Profilova fotka
Pozývam všetkých nových majiteľov na PH3 do skupiny na Facebook-u: https://www.facebook.com/groups/40147...
Odpovedať
Profilova fotka
@sefaa Ak budes potrebovat poradit hlavne ohladne uprav interieru (steny,kupelne, sadrokartony, podlahy, dvere), kludne mi napis, rada ti pomozem mojim know-how z praxe, napr. ze ktory material je dobry aebo kde sa co oplati kupit a kde nie. A keby nieco: prerabame byty na kluc v top kvalite za priemerne ceny. Ked sa budes nudit, kuk na nas FB. Prajem co najmenej problemov pri stavani. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?