Som tu nová s nickom baribal777

Ahojte!Som Dari,Darinka,Darinček...pre koho ako....Odkedy som v hore zoci voci stretla medveda a uspesne prezila,on tiez,tak aj baribal...O Vas som sa dozvedela od mojej kamaratky,takmer sestry,sposobom...Dariiiiiiiiiii!!!!!ty nepoznas Modru strechu?No ta je perfektna,uplne super najsuperskejsia,najdes tam vsetko..ale vsetko....a tak to este zopar minut pokracovalo.Ona si stavia svoj prvy dom.Tak preto.Ja od malicka rada vymyslam,tvorim,tvarujem,menim k obrazu svojmu...Vsetko nove a hlavne vsetko krasne ma zaujima,naplna a robi stastnou.Odkedy som sa prestahovala z BA medzi kopce Kremnickych vrchov,som tu,aj ked z vlastneho rozhodnutia,takmer v izolacii od ludi s podobnymi naturami a podobnymi sklonmi.Dobre padne obcas potrkotat s niekym koho mozte zaradit do kategorie...moja krvna skupina...Tak prave s touto nadejou som sem vstupila.Postupom casu sa tu zorientujem a presnorim kazdy kusok tejto stranky.Pokial mi to bude dovolene.Som rada,ze som tu a tesim sa na Vas vsetkych.Myslite,ze zvladnem vlozit aj svoju fotku?Som totiz pocitacovy antitalent.Keby sa mi to dnes nepodarilo,nepovazujte to prosim za neochotu ukazat Vam moje cervene a vetrom oslahane licka,som skratka Nevedko vo svete pocitacov.ale moja dcera to isti,musim len pockat na jej navrat zo skoly.Tak zatial pac a pusu,do skoreho videnia..
Odpovedať
Profilova fotka
Vitaj Darinka, más krásne milunké predstavenie, dúfam, ze Ti tu nikdo nebude zlé písat, a zazijes tu len pekné, bývas v horách, to by som bola zvedavá na vase sídlo, dúfam, ze bude. Papa, drz sa tetulka :-)
Odpovedať
No tak po tomto sa vobec nebojim nicoho zleho.A tesim sa na pekne.Dakujem moc jarunka.Ved sa sem raz mozno prides pozriet.Hm?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?