Menu Forum

Som tu nová - nicky182

7. jún 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
nicky182 (31 r.)
Registrovala sa 18. februára 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 11 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Snívam o dome
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
nicky182 (31 r.)
Registrovala sa 18. februára 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 11 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Banská Bystrica.
  • Snívam o dome
    okres Banská Bystrica
 Ahojte,
az taka nova tu niesom, skor som suseda tuto od modreho konika emoticon emoticon Na tuto stranku som sa prihlasila preto, lebo ma zaujimaju rozne informacie ohladom stavby domu, kupy pozemkov atd. ... S manzelom uz rok riesime perfektny pozemok, problem je v tom ze je nan vela majitelov a ti medzi sebou intriguju...to je katastrofa !!!! Chceli by sme si postavit domcek, posadit stromcek a mat este jedno dietatko emoticon emoticon emoticon Byvame u svokrovcov emoticon emoticon
6. jún 2011 o 21:40  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
292

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
292

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

Vitajte! emoticon
6. jún 2011 o 21:43  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nicky182 (31 r.)
  • Snívam o dome
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
nicky182 (31 r.)
  • Snívam o dome
    okres Banská Bystrica
 @blacksr dakujem pekne ....akurat hladam vo fore info k mojmu problemu - problemom, no nehcadzam ...zalozim novu, tak dufam, ze mi niekto poradi emoticon
6. jún 2011 o 22:07  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinjasen (35 r.)
39
Registroval sa 28. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 544 príspevkov, 12 albumov a 10 článkov. Má 145 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
fotoportrét
fotoportrét
martinjasen (35 r.)
39
Registroval sa 28. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 544 príspevkov, 12 albumov a 10 článkov. Má 145 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
 @nicky182 Vitaj na Modrej streche. Drzim palce s domcekom emoticon
7. jún 2011 o 09:56  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to