Menu Forum

Som tu nová - fidorka221

16. apr 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
fidorka221 (39 r.)
Registrovala sa 16. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
fidorka221 (39 r.)
Registrovala sa 16. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa. Okres Košice.
 Ahojte, som Ada a s manzelom sme v pociatkoch stavania nasho spolocneho domceka v okoli Kosic. Kedze zatial staviame svojpomocne, dufam, ze tu najdeme cenne rady na nase nevyriesene otazniky a po pripade aj nejake inspiracie od inych "tiez-stavbarov" emoticon
16. apr 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
elektrikardano (41 r.)
Registroval sa 4. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 69 príspevkov. KOKSOV bAKSA, okres Košice-okolie.
  • Už bývam v dome
    koksov-baksa, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
elektrikardano (41 r.)
Registroval sa 4. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 69 príspevkov. KOKSOV bAKSA, okres Košice-okolie.
  • Už bývam v dome
    koksov-baksa, okres Košice-okolie
 @fidorka221.Vitaj medzi nami a drzim palce nech domcek pekne rastie.keby si mala nejake otazky ohladom elektriny tak rad pomozem. emoticon emoticon emoticon
16. apr 2011 o 22:55  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
292

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
292

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

emoticon emoticon emoticon
Jarka

16. apr 2011 o 23:01  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to