Menu Forum

Som tu nová - dominika911

22. júl 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
dominika911
1
Registrovala sa 20. júna 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 7 príspevkov. Má 38 priateľov. Kostolište, okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
dominika911
1
Registrovala sa 20. júna 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 7 príspevkov. Má 38 priateľov. Kostolište, okres Malacky.
 Ahojte vsetci....kupili sme si starsi ale pomerne zdravy dom na zahori (kostoliste) a ideme ho prerabat. Je to stary 2 izbovy dom, ktory by sme chceli rozsirit a pridat poschodie. Projekt domu sa uz crta, cakame na posudky od statika a inych. Zatial si veci robime svojpomocne, tento tyzden (ak pocasie da) by sme chceli kopat zaklady pristavby (to rozsirenie). Bude nas cakat zhodenie strechy, vytiahnutie murov, nove krovy a strecha. Vie niekto poradit s inzinierskymi sietami? Potrebujeme priviest vodu, je tu vsak problem s vysokou spodnou vodou. Nevieme sa rozhodnut ci zvolit murovanu vodovodnu sachtu alebo plastovy monolit. Spodna voda je uz meter pod povrchom. Rovnako mame malo miesta pred domom a potrebujeme osadit hlavnu plyn. pripojku a elektricku pripojku pod seba do jedneho stlpiku (pozemok je uzky). Moze ist cez vodovodnu sachtu privod kanalizacie?
18. júl 2011 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
martinjasen (35 r.)
39
Registroval sa 28. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 544 príspevkov, 12 albumov a 10 článkov. Má 145 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
fotoportrét
fotoportrét
martinjasen (35 r.)
39
Registroval sa 28. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 544 príspevkov, 12 albumov a 10 článkov. Má 145 priateľov. Okres Bratislava.
  • Snívam o dome
 @dominika911 Vitaj na Modrej streche. Drzim palce s domom, nech vsetko vyjde ako si prajete. Temy skus pohladat vo fore cez vyhladavanie. Ak by si mala problemy pokojne mi napis. Pekny den. emoticon
19. júl 2011 o 10:38  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dominika911
1
fotoportrét
fotoportrét
dominika911
1
 @martinjasen ahoj martin, skusala som sa do toho zahriznut...no pravdupovediac odradilo ma to hladat tu sprvnu temu a ak ju aj clovek najde tak uz sa davno bavia o niecom inom emoticon co uz....skusim este pohladat.... emoticon Prajem pekny den a menej uprsany ako mame my
22. júl 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinjasen (35 r.)
39
  • Snívam o dome
fotoportrét
fotoportrét
martinjasen (35 r.)
39
  • Snívam o dome
 @dominika911 Dik. Ak potrebujes najst nieco konkretne napis mi do IP, pohrabem sa v tom tiez.

Pekny vikend.
22. júl 2011 o 22:08  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to