Menu Forum

Som tu nová - danielle007

18. jan 2019  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
atak77
Registroval sa 24. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 3147 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
atak77
Registroval sa 24. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 3147 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
 @pochabel už som sa vyjadril... Najskôr písala jedno, či dom či byt, zrazu z nej vyšlo ze byt majú a keď ho predaju tak paráda a majú aj nasetrene... A ze chlap chce malý dom. Tebe toto pripadá normálne? Mne nie, preto som zareagoval.
Ešte raz :ak by ľudia hľadali normálne informácie, tak 1/3 príspevkov tu nie je, lebo sú zbytočné, zdvojené veci a podobne a v kuse do kolečka... Už neriešim, ako som písal, admini toto neriešia... Inde sa to rieši zamkne sa téma a označí ako kópia, poprípade odkaz kde je to presne vyriešené
14. jan o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzamino
Registroval sa 16. novembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 467 príspevkov. Okres Senica.
fotoportrét
fotoportrét
dzamino
Registroval sa 16. novembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 467 príspevkov. Okres Senica.
 @duzu naklady na dom su vzdy vyssie? Pre dalsie porovnanie, mali sme 2i byt 48m2 mesacne naklady 160€. Teraz dvojpodlazny rd, 4x vacsi. Naklady na byvanie 70€
14. jan o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atak77
fotoportrét
fotoportrét
atak77
 @dzamino 70e mesacne je naozaj slusne, kolko mas m2? ja len za plyn mam 60e, hehehe (ale 275m2) .... a to nepocitam ELE, co je dalsich 45e ... lebo 3 PC, PS4. 2TV, manzelka vari na ELE a podobne emoticon
14. jan o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 7064 príspevkov. Okres Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 7062 príspevkov. Okres Brezno.
 @dzamino ked by si nemal plyn tak o takých nákladoch len snívaš
14. jan o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dzamino
fotoportrét
fotoportrét
dzamino
 @duzu hej, prave preto nieje pravda co si napisal, aj ked mna sameho prekvapovali vyuctovania za byt z necelymi 50timi stvorcami, pricom byt bol v strede, vykurovany zo 4 stran. Keby sa mam vyjadrit k otazke ci dom alebo byt. Byt uz nikdy viac...sukromie, sukromie a este raz sukromie, dvor, zahrada, terasa, bazen, garaz, grilovacka, opekacka, slnko...byt iba v pripade ze nemam/neplanujem deti, ale k tomu chata na vykendy zo zahradou. Zvlast keby mam stavebny pozemok, tak tuto dilemu vobec neriesim a hned stavam.

@atak77 okolo 160m², kurenie a tuv plyn, zvysok el. Plyn 35(este z preplatkom, aj tento rok bude), El 20, voda 15. 4 clenna domacnost s toho 2 male deti
14. jan o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lub3ik (34 r.)
Registroval sa 25. novembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 155 príspevkov. Okres Topoľčany.
  • Prestavujem dom
    okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
lub3ik (34 r.)
Registroval sa 25. novembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 155 príspevkov. Okres Topoľčany.
  • Prestavujem dom
    okres Topoľčany
 @milanpetruska suhlas a velky, keby som mal pozemok, tak ani nevaham a nad bytom by som ani len neuvazoval, v dnesnej dobe mat pozemok je velkou vyhodou a hlavne kopu penazi to clvoeku usetri emoticon
15. jan o 07:38  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leilak1
19
Registroval sa 14. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1506 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
leilak1
19
Registroval sa 14. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1505 príspevkov. Má 4 priateľov.
 Vždy záleží od konkrétnych ľudí a ich inteligencie ako si to vedia v živote zariadiť. Pre niekoho môže byt dom veľmi výhodný ...a niekoho môže totálne zruinovať až následný predaj , alebo manž. rozvody .....
Bývam medzi novostavbami tak vidím ....
15. jan o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martin107
1
Registroval sa 23. mája 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 188 príspevkov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
martin107
1
Registroval sa 23. mája 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 188 príspevkov. Okres Malacky.
 @leilak1 Toto si teda vystihol, kazdy je iny a mali by sme sa riadit svojimi pocitmi, skusenostami emoticon
15. jan o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eduardcho
Registroval sa 14. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 79 príspevkov. Okres Šaľa.
  • Už bývam v dome
    okres Šaľa
fotoportrét
fotoportrét
eduardcho
Registroval sa 14. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 79 príspevkov. Okres Šaľa.
  • Už bývam v dome
    okres Šaľa
 @josef_vavra vtedy je to na zblaznenie, ked clovek pride na to az ked vsetko da na poriadok a nastahuje sa. Ale preto je dobre si vziat papier a spisat si klady a zapory tychto rozhodnuti oboch emoticon
16. jan o 07:30  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danielle007
Registrovala sa 10. januára 2019 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
fotoportrét
fotoportrét
danielle007
Registrovala sa 10. januára 2019 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Bánovce nad Bebravou.
 @eduardcho presne to som urobila vysli mi same klady. Jediny problem je ze stavat nemozeme lebo tento byt by bolo treba predat lenze za ten cas kde budeme byvat? Ratali sme ze dostaneme docasne najomny byt lenze to zatial nevyslo tak cakame. Nenahli nas to ale tiez roky ubiehaju stavat by sme chceli o rok ked si muz spravy specializaciu tak verim a dufam ze dovtedy sa to podari
16. jan o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josef_vavra (59 r.)
Registroval sa 20. decembra 2016 na modrastrecha.cz. Pridal 660 príspevkov a 3 články. Má 7 priateľov. Praha, okres Praha.
  • Už bývam v byte
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
josef_vavra (59 r.)
Registroval sa 20. decembra 2016 na modrastrecha.cz. Pridal 660 príspevkov a 3 články. Má 7 priateľov. Praha, okres Praha.
  • Už bývam v byte
    Česká republika
 @danielle007 Píšete vyšlo mi. Takže nic moc. To se do té stavby raději ani nepouštějte. Kdyby to bylo VYŠLO NÁM, tak si tam hodíte dřevěnou boudu a ten rok stavby hravě přežijete a ještě budete vzpomínat na krásné roky společné blízkosti.
16. jan o 22:52  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jaropetrik
Registroval sa 29. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 328 príspevkov. Okres Bytča.
fotoportrét
fotoportrét
jaropetrik
Registroval sa 29. marca 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 328 príspevkov. Okres Bytča.
 Na to,či byt alebo dom nie je jednoduchá odpoveď.Každý si musí na to odpovedať sám,čo mu vyhovuje teraz a čo mu bude vyhovovať po x rokoch.Kritéria sa časom menia.Netreba všetko prepočítavať na eurá.Byt sa dá ľahšie vymeniť za iný,z domom je to zložitejšie.Hodne záleží na polohe bytu.Aj polohe domu.Niekto by sa rád vrátil do bytu,kde predtým býval,žiaľ už to nie je reálne.Iné je mať byt v bonaparte,iné je mať luxusný dom v zadymenej ulici v hornej dolnej.Niekto ocení bývanie na samote,iný chce mať v dosahu škôlku,školu aj dobrý obchod.Aj pracovisko.Niekto má rád pohodlie a dobré vzťahy so susedmi,iný sa rád háda s každým susedom a celý dvor má zaprataný drevom a na plynovom kondenzačnom kotli má centimeter prachu..
17. jan o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nora7
Registrovala sa 2. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 86 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
  • Prestavujem dom
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
nora7
Registrovala sa 2. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 86 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
  • Prestavujem dom
    okres Dunajská Streda
 @danielle007 treba hľadať podnájom, kým postavíte, tak by si v nájomnom byte vydržali, len treba pravidelne hľadať, lebo ponuka môže byť nejaká z jedného dňa na druhý emoticon
18. jan o 07:27  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to