Zdravotné stoličky SpinaliS

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
http://www.spinalis-stolicky.sk/?gcli... chcela by som vas vsetkych poprosit ci mate s tymito stolickami nejake skusenosti, budem vdacna za kazdy prispevok, dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@mareri toto su trochu ine stolicky, nemaju pevne sedalo, ale je na strune, aby sa cvicili svaly na chrbtici.
Odpovedať
@mareri Toto je klasická kancelárska stolička, to nie je celkom výhra. Pohodlná možno je, ale pri dlhodobom sedení, že celé dni tak chrbtica trpí a človek má tendenciu sa krčiť, hrbiť :/
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ak este niekto hlada stolicky, spinergo ma momentalne akciu kde sa da kupit model MANAGER za cenu modelu BUSINESS :).
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@majkoj Zdravím, chcel by som sa spýtať na tú stoličku Spinergo Manager. Zaujíma ma hlavne to, či sa piest časom nejako "nvykolísal" prípadne či sa piest časom nestlačí váhou človeka dole, mal som podobné problémy s istými modelmi stoličiek ale nie tejto značky a to pritom vážim len 70 kg. Alebo celkovo kvalita materiálu či časom nepoľavila, predsa len je to vyššia cenová kategória a očakával by som o toho aj takú výdrž, samozrejme v predajni vám nepovedia takéto veci a preto sa pýtam dlhodobého užívateľa. A ešte som sa chcel spýtať, odkiaľ ste ju objednávali?
Odpovedať
Profilova fotka
@foklan zatial som nemal ziaden problem a znama co ju u mna videla si ju kupila tiez. A ten novsi model je vylepseny.
Odpovedať
@majkoj oplatí sa teda do takejto voľby ísť hej? Ja by som chcel niečo nové do pracovne, ku kompu, aby som tam vydržal sedieť, keď potrebujem večer nejaké papiere porobiť, tak aby mi chrbtica netrpela ešte viac jak doteraz
Odpovedať
Profilova fotka
@igiro za mna, urcite ano. Len upozornujem, ze na zaciatku pouzivania moze chrbtica boliet viac ako pred tym. Ja uz ani nevnimam to dynamicke sedenie. Len ked si sadnem na normalnu stolicku tak mi to chyba.
Odpovedať
@majkoj všetko je to, ale o zvyku, hlavne sa netreba nechať odradiť tým, že bude trochu tá chrbtica bolieť ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ja som si kúpil zdravotnú stoličku Adaptic, kterú mi odporučil šéf, ktorý na nej sedí v kancelári. Musel jsem mu dať za pravdu. Je naozaj dobrá. Nemám z nej stuhnutý chrbát a hlavne je dobre vedieť, že si sedením neničíte zdravie. Takže aj ja odporúčam!
Odpovedať
@marcus66 musi byt naozaj dobra, ked si sa sem len kvoli tomu teraz zaregistroval aby si ju vychvalil
Odpovedať
Profilova fotka
@marcus66 aky je rozdiel medzi touto znackou a inymi? Si si to aj vobec nejako porovnaval?
Odpovedať
@hakaman Ja som mal skôr iba obyčajné kancelárske stoličky. Takže s inou zdravotnou stoličkou osobne nemôžem relevantne porovnávať. Viem že existuje ešte spinalis, ale keď mi vyhovuje Adaptic tak nemám dôvod kupovať inú. Spinalis je navyše drahší.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Mne doteraz nebolo pohodlne na ziadnej kancelarskej stolicke. Na kratke sedenie okej, ale neviem si predstavit na tom sediet nonstop cele dni, ako moja zena. Ta napriklad si doniesla do prace fitloptu a strieda si ju so stolickou.
Odpovedať
Okrem Spinalis a Adaptic mate skusenosti este s nejakymi dalsimi? Rad by som si spravil prieskum, kym kupim nieco.
Odpovedať
@matlies ergonomis, presovska firma. vyhoda - da sa zaaretovat a sedis na nej ako na normalnej stolicke.
Odpovedať
To by mohlo byt fajn. Ja mam rad sedenie na normalnej stolicke, len moja potrebuje do prace, lebo ma problemy s chrbticou. Dohodli sa so zamestnavatelom aj na financnej kompenzacii nejakej. Len si musi vybrat.
Odpovedať
Profilova fotka
@matlies Je toho uz viacej tych znaciek a tak, ale myslim, ze to je najlepsie si zvazit, co tebe bude vyhovovat a najlepsie si osobne vyskusat niekde na predajni. Ked clovek ma sediet niekde v praci cely den tak to nie je sranda, to postupom casu aj chrbtica dostava zabrat. Aj zadok boli, muz tak par rokov robil a teda potom si poobede chodil zabehat aby aspon trosku vyrovnal to celodenne sedenie za pc.
Odpovedať
Profilova fotka
@matlies manžel mal spinalis, po čase mu to nerobilo dobre, nebol spokojný. Teraz má Neseda, zaujímavá stolička, striedajú sa v nej rôzne polohy, len nie sedenie na zadku 😁 čo sa ale samozrejme dá tiež.
Odpovedať
@hosmanikova mas pravdu, nie je to len tak cely den sediet na zadku. Ale to niektori ludia nechcu pochopit a maju reci typu, ze vsak ty cely den len na zadku sedis a nic nerobis. Ale telo trpi tym, ked sa nehybe a ma byt niekolko hodin v tej istej polohe. Preto aspon ked moze ta stolicka pomoct, tak preco to nevyuzit. Na to to predsa vyrabaju.
Odpovedať
@marcipanovatorta verim tomu, co pomoze jednemu, nemusi druhemu. Najlepsie vyskusat, inak nema clovek ako zistit, co mu vyhovuje. Popozerame aj tvoj tip. Vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
@marcipanovatorta Nie je ale pri nej problem to, ze to operadlo nie je na cely chrbat? Ze tam neni ta cela opora?
Odpovedať
mam vyskusanu tiez stolicku neseda a musim povedat, ze mi trvalo, kym som si zvykla na to operadlo. ja som si zvykla, ale viem, ze dost ludi s tym ma problem. treba vyskusat, kazdemu pasuje nieco ine. dlho som si nevedela predstavit inu stolicku ako obycajnu obycajnu klasicku, ale zvykla som si.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?