pomozte mi vybrat auto navigaciu

2. júl 2014130

Ahojte viem ze tato tema tu moc nepatri ale mam dobre skusenosti s touto strankou viac krat ste mi pomohli pri roznych kupach....potrebujem si kupit auto navigaciu a mam v tom zmatok kedze je toho vela viete mi poradit nejaku overenu a odskusanu ?? Alebo na co si dat pozor ? Potrebujem do zahranicia stredna europa aby tam bolo samoaktualizovanie map dakujem za rady

• Oooooo prepacte nechtiac som urobila 2 rovnake temy prosim odpovedajte na tu druhu 😉

• @marcelka932  ja mam na smartfone sygic.

• Určite sygic. Teraz bola ešte možno aj je akcia 70percent. No závisí aký máš telefón

• Sponzor fóra
  • @marcelka932  hladaj recenzie a ukazky na nete, je ich dost.
    Ja mam Tom Tom, asi 4r, bola som spokojna, teraz uz zacina strajkovat / nove mapy su platene, bezne aktualizacie su zdarma/
    kamoska ma MIO, chvali, je spokojna tiez...

Teraz som kupila Sygic do mobilu, skusobna verzia sa mi pacila, ked som si kupila plnu verziu som sklamana..hlasi totalne bludy!-skusala som zatial iba na znamych trasach

• Mam v mobile sygic a lepsiu navigaciu som nevidel. Mio hroza, tom tom je este v pohode.
    Zaklad je aby boli mapy aktualizovane.

• No jednoznacne odporucam Sygic. Mam ho uz dlho, este na starej Nokii N82, ktora bezala pod Symbianom, teraz bezi na Androide uplne bez problemov. Momentalne maju 70% zlavu. Cela europa stoji 29.99EUR, co je prijemna cena. Mas to dozivotne, aktualizacia viac krat rocne.

Ak chces uplne zadarmo, skus Waze. Vyskusal som, ale... volajako som zvyknuty na Sygic.

• Dakujem vam

• @epto  @marcelka932  Treba spomenut, ze waze je online navigacia, nema offline mapy. Na cestu do chorvatska nevhodna. 🙂

Ked sa bavime o android aplikaciach, tak tu je nejaka recenzia tych, ktore su zdarma a tusim vsetky offline.
    http://pctuning.tyden.cz/hardware/36-ostatni/29873-s-nami-nezabloudite-srovnani-navigaci-pro-android-zdarma

Sygic je urcite fajn, ale v case ked som ho pouzival nebol top, co sa tyka vypoctu trasy. Je to ale slovensky vyrobok, tak ho tiez podporim 🙂

Co sa tyka samostatnych zariadeni, tak poznam len jeden starsi Garmin a ten bol perfektny.

Pri dalekej ceste je aj tak najlepsie mat klasicku mapu, pripravit sa na cestu vopred a navigaciu mat len ako doplnok.

• doporucujem tiez Sygic. Mala som aj ine na androide ale tato je jednoznacne naj. V USA ma dokonca navigovala lepsie ako ich lokalne navigacie a dokonca ukazovala aj radenie v pruhoch. Jazdit podla toho bola balada.

• Garmin

• Roky používam MIO, je síce trochu ťažkopádnejší na ovládanie, ale vždy ma doviedol kam mal. (hlavne tie malé mestečká v Taliansku by som asi ťažko tak ľahko našiel). Avšak dnes podla mňa v klude stačí aj google map v mobile, avšak potrebujete dobrý držiak na mobil do auta.

• sygic je velmi slusny, na zahranicnu cestu mozem odporucit.
    na slovnesku, extra v Bratislave a na hlavnych tahoch odporucam online navigaciu Waze, ktora zohladnuje aktualnu dopravnu situaciu pri vypocte/prepocte trasy a upozorni na rozne situacie (nehody, policajti, kolony...)
    dostupna je pre iPhone/iPad, Android, Windows Phone www.waze.com

• Mimochodom, vazne je teraz Sygic EU+RUS len za 19.90, to sa oplati kupit aj ludom, co to akutne nepotrebuju..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    misiatkom
    Bytča
    Obrazy na zútulnenie moderných interiérov
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov