Zsdis pripojka

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či tu niekto kupoval pozemok od developera, ktorý mal už skolaudované ele.pripojky? Mám problém s pripojením kde odomna žiadajú zsdis plán skutočného vyhotovenia, i keď sa voči projektu nič nemenilo. A tie prípojky developer skolaudoval s reviznou správou. Dakujem
Odpovedať
@rados611 od developéra vyžiadať kópiu revíznej správy
Odpovedať
@janetbla revíznu mám, ale zsdis žiada plán skutočného vyhotovenia i keď sa robilo presne podľa projektu, bez zmeny. A elektrikár čo to robil, resp developer tento dokument nema.práve tomu nechápem keď to zsdis skolaudovala a má problém ma pripojiť..preto hľadám tu či nemal niekto podobný problem
Odpovedať
@rados611 riesil som to minuly rok. Staci ti kolaudacne rozhodnutie na pripojky /stacila kopia/ + aktualnu reviznu spravu.
Odpovedať
to je celé domotané, tvrdíš že distribúcia skolaudovala a následne zistila že nemáš potvrdený plán vyhotovenia od elektrikára ? nemal úradne overenú pečiatku na výkon inštalácie?už revízny to mal žiadať, len na základe toho môže dať potvrdenie o revízii, či nakoniec ešte bude požadovať i potvrdenie o zhotovení rozvádzača? je na ňom aspoň štítok
Odpovedať
@duzu nieje to domotane... developer mohol vybudovat pripojky skor a revizia stratila platnost. /ja mam pripojku staru 10 rokov/ a revizna sprava musela byt nova.
Odpovedať
@rapidek to si staval 10r.?či to skôr nedali na stavbu? ked mali pripravenú prípojku
Odpovedať
@duzu kupil som hotovy pozemok s IS. A pred koncom roka som pripajal hrubu stavbu. Zamer developera ucite nebol predavat prazdne pozemky. Banka im pravdepodobne sliapla na krk a museli splatit uver...
Odpovedať
@duzu je to domotane v Tom zmysle, že zsdis niečo kolaudovala, mám riadnu revíznu správu od developera k mojej pripojke. Zsdis ale pre splnenie techn. Podmienok požaduje aj ten plán skut.vyhotovenia odomna i keď nechápem prečo. A robí to ten istý človek na zsdis
Odpovedať
@rados611 len revizna sprava nestaci. bud potrebujes projekt skutocneho vyhotovenia, alebo rovno kolaudacne rozhodnutie.
Odpovedať
tvoj obchodny partner je .... tak s nim
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@rados611 ako ste prosím vás nakoniec vyriešili tuto situáciu? Riešime rovnaké .......
Odpovedať
@pauliganka poprosil som projektanta, aby riadne zakreslil vedenie z poistnej skrini SR do môjho ele rozvádzača RE
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@rados611 ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?