Pozemok Vrútky, Žilina a okolie kde je vlak

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravim hladame pozemok nie moc drahy vo Vrutkach ci Ziline kde je vlakova dostupnost nie moc daleko.. vedel by niekto poradit? 🙂 okolo 7-8 arov .. Dakujem 🙂
Odpovedať
1
2
@leatea popravde v mojsi by som ja osobne nestavala
Odpovedať
@zuzcek1988 to viaceri..ale nam sa ta cast, kde budeme byvat paci. je tam klud a super susedia. a hlavne, ziaden kopec :-D mam dychacie tazkosti a kopec v budatine mi uz teraz dava zabrat, navyse ma uz neraz v zime zviezlo na hlavnu cestu s detmi v aute...takze chcem zmenu.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzcek1988 no lebo muz si zmyslel ze chce vlak .... a nieje terchova daleko? Ja mu hovorim ze staci autobus on pochadza z duloviec a obcas aj autobus nesiel a ma s toho asi traumu ci co 😆
Odpovedať
@domi187 terchova je daleko, myslela som skor obce tym smerom. Kazdopadne by som ten vlak vypustila. Autobusova doprava do ziliny funguje fakt v pohode z vacsiny detin v okoli
Odpovedať
@leatea hlavne aby ste boli vy spokojny
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzcek1988 hej no vsak uvidime lebo mame otvorenu aj BA Bernolakovo tak uvidim kde co sa naskytne,,,,
Odpovedať
@domi187 ak chce vlak, tak mozno Martin, Vrutky? netusim ale ako tieto miesta su s pozemkmi. ked som studovala, tak som pravidelne dochadzala do BB vlakom a pekne bungalovy stavali pri Martine. vdy som sa kochala. neviem ake velke ale pozemky maju. lebo vo Svederniku su vraj pekne domy, no strasne malicke pozemky.
Odpovedať
Profilova fotka
@leatea prepac ale tam je sami Rom niesom rasista ale odzila som si svoje s nimi....
Odpovedať
@domi187 vidis, to som netusila teda. tak ak vlakove spojenie, co tak smer Rajec alebo Cadca?
Odpovedať
@domi187 v ziline mae slubenu robotu? Zulina je dost drahe mesto, dobry pozemok do 10km bude asi brutalny, aj horsi pod 100e za meter ani nebude. Do 10 km dochadzat neni problem ani bus, ani vlak ani auto.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?