Pozemok Vrútky, Žilina a okolie kde je vlak

3. júl 2020390
  • @leatea  popravde v mojsi by som ja osobne nestavala

• @zuzcek1988  to viaceri..ale nam sa ta cast, kde budeme byvat paci. je tam klud a super susedia. a hlavne, ziaden kopec 😃 mam dychacie tazkosti a kopec v budatine mi uz teraz dava zabrat, navyse ma uz neraz v zime zviezlo na hlavnu cestu s detmi v aute...takze chcem zmenu.

• @zuzcek1988  no lebo muz si zmyslel ze chce vlak .... a nieje terchova daleko? Ja mu hovorim ze staci autobus on pochadza z duloviec a obcas aj autobus nesiel a ma s toho asi traumu ci co 😆

• Sponzor fóra
  • @domi187  terchova je daleko, myslela som skor obce tym smerom. Kazdopadne by som ten vlak vypustila. Autobusova doprava do ziliny funguje fakt v pohode z vacsiny detin v okoli

• @leatea  hlavne aby ste boli vy spokojny

• @zuzcek1988  hej no vsak uvidime lebo mame otvorenu aj BA Bernolakovo tak uvidim kde co sa naskytne,,,,

• @domi187  ak chce vlak, tak mozno Martin, Vrutky? netusim ale ako tieto miesta su s pozemkmi. ked som studovala, tak som pravidelne dochadzala do BB vlakom a pekne bungalovy stavali pri Martine. vdy som sa kochala. neviem ake velke ale pozemky maju. lebo vo Svederniku su vraj pekne domy, no strasne malicke pozemky.

• @leatea  prepac ale tam je sami Rom niesom rasista ale odzila som si svoje s nimi....

• @domi187  vidis, to som netusila teda. tak ak vlakove spojenie, co tak smer Rajec alebo Cadca?

• @domi187  v ziline mae slubenu robotu? Zulina je dost drahe mesto, dobry pozemok do 10km bude asi brutalny, aj horsi pod 100e za meter ani nebude. Do 10 km dochadzat neni problem ani bus, ani vlak ani auto.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    INTERIÉROVÝ DIZAJN A REALIZÁCIE INTERIÉROV NA MIERU
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk
    Ak vás oslovili moje vizualizácie a návrhy, neváhajte ma kontaktovať. Spolu pre vás vytvoríme jedinečné miesto zvané DOMOV.
    Články od našich partnerov
    Papierom proti ohňu?
    Spoznajte najčastejšie chyby pri zatepľovaní fasády
    Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla
    Archív článkov od partnerov