Menu Forum

Ochranné pásmo vodnej stavby, kód 503. Môžem na takejto parcele stavať?

21. apr 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
mkocis
Registroval sa 5. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Košice, okres Košice.
  • Snívam o dome
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
mkocis
Registroval sa 5. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky. Košice, okres Košice.
  • Snívam o dome
    okres Košice
 Ahojte potreboval by som poradiť ohľadom tejto problematiky . Mám v úmysle kúpiť pozemok ale v liste vlastníctva je uvedené že parcela sa nachádza na ochrannom pásme vodnej stavby . Čo to znamená ? Môže sa tam stavať ? Pozemok sa nachádza v zastavanej časti obce a je schválená územným plánom na výstavbu RD.
ďakujem .
12. apr 2013 o 21:27  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (71 r.)
93
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 6574 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 23 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (71 r.)
93
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 6574 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 23 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 treba sa opýtať vlastníka vodnej stavby, ten bude účastníkom územného resp. stavebného konania.Ale začal by som na SÚ.
13. apr 2013 o 07:25  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mkocis
  • Snívam o dome
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
mkocis
  • Snívam o dome
    okres Košice
 Ok už som to zistil jedná sa o geologické vrty ktoré tam boli prevedené a v podstate celé okolie sa nachádza na území termálneho podložia . Dá sa tam stavať NO problém
21. apr 2013 o 22:27  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to