Obhliadka v susednom okrese počas zákazu vychádzania

Chcem ísť na obhliadku pozemku do susedného okresu, myslíte, že polícia uzná ako dôvod, že som SZČO a idem si obstarať kanceláriu? V mojom prípade je to aj pravda - chcem stavať dom a v dome budem mať kanceláriu. Uznajú to ako cestu v rámci podnikateľskej činnosti? Nejaké skúsenosti, napr. aj s kontrolou vlastnej stavby?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Presne tak ako pise @audinak V KE sa to kontroluje narazovo, napr cez vikend kontroluju smer kojsova hola,kde je cez vikend 1/2 kosic. Kamarat kazde rano chodi do prace (vse) a nikto ho zatial nikdy nekontroloval.
Odpovedať
Ako to riesia iny SZCO? Ak ma zakazku v inom okrese ma papier, ze tam ide nieco vykponavat? V tom pripade mas moznost ist rano medzi 1-5 ked nie je zakaz vychadzania alebo budes robit ako SZCO na vlastnej stavbe ... policia kontroluje namatkovo.
Odpovedať
@vilo38547 Ak chceš ísť do NR, tak zabudni. Včera otáčali bez antigénu z Branču.
Odpovedať
@paulus33 Košice teraz neporovnavaj s Nitrou. Je to tu fakt husté. Ráno brutál, po obede namatkovo.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
LOL, nie ostan doma inak skončíš v base, druhá možnosť vypni telku má týždeň dokážeš to uvidíš a nebudeš sa viac na toto pýtať
Odpovedať
@sysell Je to o to sialenejsie ze ak napriklad mas v inom okrese nehnutelnost (rodinny dom, chalupu, chatu) tak realne tam nemozes ist! Dobre vydrzime do 24.1.2021 ale je riziko ze to bude prdlzovane...mozno aj do Velkej Noci. Aha na sme-cku akurat clanok: Polícia dokázala exemplárnou pokutou potrestať Róma 500eur, keď pri ceste za životne dôležitou zásielkou dreva na kúrenie musel zájsť do 15 minút vzdialeného okresu.
Odpovedať
Ale prosím ťa kto ťa kontroluje kto ti ako zákaze, veď ani fizLi nie sú dementi, reálne to nik nerieši, ti len magorko má svoj svet v hlave. Nenosím rusko okrem obchodu nebol som nikdy na teste , nikto má nikdy nezastavil, nie že by som nejako lozil mimo okres ale mňa tu nebude nejaký psychopat komandovat
Odpovedať
@vilo38547 Staviame v inom okrese a na stavbu chodíme. Manžela 2x zastavili policajti na hranici okresu, ale dali max fúkať. Chvíľu sa rozprávali,aj vravel ze ide zo stavby a v pohode. Ono záleží asi aj na koho natrafíš.😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?