Kupujete pozemok v novej lokalite obce Badín?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, kupujete niekto pozemky v novej lokalite v obci Badin, Banská Bystrica? Vid obrázok. Rad by som sa dal do hromady s budúcimi vlastníkmi. Dik
Odpovedať
@dalll aké prevzatie od američanov? neťahaj tu konšpiračné teórie. A áno je dosť možné, že po modernizácii letiska a dodaní nových stíhačiek vzrastie intenzita lietania. Nakoľko je to ale aj pre armádu drahý špás, neočakával by som dramatický nárast 🙂
Odpovedať
@sousedekovci89 len som zle napisal, sikovny pochopi. Prevzatie americanmi, alebo ak chcete, vyuzivanie americnami a pod. Konspiracne teorie? Robite si snad len srandu ak toto povazujete za konspiracnu teoriu.. A presne ako pisete, lietanie je drahy spas, pre Slovensko.. Prave pre ine krajiny to drahy spas nemusi byt co moze mat vplyv na zvysenu intenzitu lietania. Nic, pockam este na nazor mozno niekoho povolanejsieho a skusenejsieho co to nepovazuje za konspiracnu teoriu napriklad.
Odpovedať
@dalll využívanie američanmi? to jedno medzinárodné cvičenie do roka? 🙂 letisko sa ide modernizovať kvôli F16 nie kvoli americkým jednotkám 😉
Odpovedať
@dalll odkiaľ máš prosím ťa také info? , na gogle som nič také nenašiel , rekonštrukcia sa robí pre pristávanie nových stíhačiek a zároveň zachovanie civilného letiska a rekonštruuje to ten kto to vie , nikde ani slovo o zmene vlastníka, naviac patríme pod velenie Nato, tý rozhodujú o všetkom, ak sa ti tam pozemok preto nepáči kúp si ho inde, letisko tam nezrušíš, aj ked tam nie je navhodnejšie miesto pre časté hmly
Odpovedať
Dobrý deň, som majiteľkou jedného z pozemkov. Dosť ma zarazilo zrušenie schôdze, ktorá sa mala konať 13.4.2021, kde sa malo rozhodnúť o ďalšom postupe družstva (stavebná firma, predseda atď.). Po e-maile, ktorý nám všetkým prišiel 12.4. som okamžite kontaktovala pani Kováčikovú z KA Group prečo sa schôdza ruší, keď sme si mohli ďalší postup, stavebnú firmu, financie atď. zvoliť aj ako skupina „bez predsedu“. Na to mi už bolo povedané, že je potreba aby sa niekto prihlásil za predsedu družstva, že bez toho nemá zmysel sa stretávať. Otázka znie, nechce sa do toho predsedníctva niekto pustiť? Som ochotná pomôcť so všetkým čo bude v mojich silách.
Odpovedať
Ahojte prosim nazor na pozemky Vlcia jama. BB
Odpovedať
@lucicert mám kamaráta čo kúpil pozemok v roku 2016 vo Vlčej jame, tuším je to označené Vlčia jama III. Developér predal nelegálne svojmu kamarátovi príjazdovú cestu ku všetkým pozemkom a ten teraz "vydiera" existujúcich majiteľov aby predali pozemky jemu za 1€/m2. Od roku 2016 sa súdia s Profinexom, zatiaľ sa veľmi nepohli...
Odpovedať
@peter977 co to konkrétne znamená pre mma ? Ze sa nedostanem na pozemok ci ?
Odpovedať
@lucicert Ak si tam niekto zriadi bránu, lebo je to súkromná cesta tak áno. Každopádne nedostaneš tam stavebné povolenie, lebo nemáš právo prejazdu a prechodu k pozemku a ten nový majiteľ ti ho nedá. Môžeš si overiť kto má v tom prsty. Červenou som vyznačil príjazdovú cestu, kt. Profinex predal bez súhlasu dotknutých majiteľov pozemkov
Odpovedať
@peter977 a 3 etapa výstavby pozemok c 78 ma zaujíma..cize za teba by si tam nekupoval ? Ďakujem
Odpovedať
Nie.
Odpovedať
@lucicert no keď bol ten istý developér v minulosti urobiť takúto vec. Ty sa rozhodni za seba. Ja by som do takéhoto rizika nešiel
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte. Niečo nové v Badíne?
Odpovedať
Ahojte, co hovorite na tuto cast Badina. Su tu v predaji pozemky no cena je vyssia ako tie kvoli ktorym sa zakladala tema.
Odpovedať
@dalll už na pohľad z obrázku máš nie tak ďaleko zónu, ktoré podľa ÚPO bude na 99% zaradená v priemyselnom využití. Minimálne to vyzerá na nejaké (možno bývalé) družstvo. Určite si zváž aj tento aspekt, alebo si to tam prejdi osobe minimálne pred kúpou 🙂
Odpovedať
@sousedekovci89 dakujem pekne za pohlad. uz dnes v spodnej casti toho kruzku stoji mozno cez 10 novych domov a dalsich cca 10 sa stavia. Vznika z toho celkom pekna nova stvrt. Developer tam spravil kvalitnu cestu, chodnik s osvetlenim. Ale zaujima ma, co myslis tym, ze by bola zaradena v priemyselnom vyuziti? tak vo vseobecnosti. Toto asi nie, kedze ako pisem, je tam vela novych domov. Ale keby nebolo tak co? Okrem samozrejme pripadneho drzstva, firiem a pod. vdaka za pohlad
Odpovedať
@dalll ide o to, že výroba resp. družstvo, t.j. treoreticky vyššie množstvo hluku prachu, zápachu. môže aj nemusí byť. Ono developeri zastavujú tam kde sa dá, oni tam bývať nebudú, na tieto aspekty nehľadia 🙂 aby z radosti z krásneho nového domčeka nebolo rýchlo aj sklamanie. Už sa taký nejeden našiel. Nevravím že to je resp. bude problém tohto projektu ale bol by som opatrný 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte všetci ktorí ste tu prispievali. Je tu novšia doba, kopec zmien… ako hodnotite svoje slova v príspevkoch ktoré ste uverejnili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?