Kúpa pozemku pri BA

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, viem, že podobných tém je veľa, avšak situácia na trhu s nehnuteľnosťami sa mení každú chvíľu a preto ju otváram opäť, v roku 2021. Hľadáme pozemok v BA kraji, max do 40km. Preferujeme smer BA-TN, juh u nás až tak nezarezonoval. Moja otázka znie: "KDE(AKO) NÁJSŤ POZEMOK?" Skúsili sme osloviť realitné kancelárie, sami aktívne hľadáme takmer každý deň na inzerentných weboch, bazoši... a ani po viac ako 7mesiacoch sa stále nič nedarí nájsť. Viete ešte o nejakej možnosti? Naša podmienka je, aby ten pozemok mal okolo 700-850 m2.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@zefe ja som predával niekoľko nehnuteľnosti a nikdy nie cez RK , zmluvy som písal sám , overenie podpisov na urade za 2€ a následne podanie na kataster ... Notár chcel za napísanie zmluvy 500€ ... Rada typu daj si inzerát a čakaj je dosť hlúposť ... Isté môžeš čakať a nikto sa ti neozve ... Ibaže by si mal kopu love a dal ponuku ktorá sa neodmieta ... Vtedy sa samozrejme ľahko kupuje ...
Odpovedať
@dexter89 Pisal som niekde, ze treba dat inzerat na kupu? Notar bol u mna len nudzovka, lebo kupujuci bol vyplaseny a toto bol jediny kompromis ako zaplatit za zmluvu par stoviek s garanciou (notar), namiesto par tisic bez garancie (RK). Inak si ju viem napisat aj sam. Ale srat na to uz, kazdy nech si robi ako uzna za vhodne, od RK cez turne po starostoch.
Odpovedať
Profilova fotka
@zefe jj sory zle som prečital , ty si daval rozumne argumenty , suhlasim
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?