Inziniersko geologicky prieskum

Dobry den, vedeli by ste mi odporucit firmu/osobu na inziniersko-geologicky prieskum. Bude sluzit ako podklad pre statika. Pozaduje dve sondy do hlbky cca. 4,5m. Okres Myjava. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@tomsed to máte také zložité geologické pomery, že statik nevie odhadnúť zakladanie pri prízemnom dome?
Odpovedať
@jan45 je tam aj suteren, tak kvoli tomu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Ahojte, nechcem zakladať novú tému. Geologický prieskum Považská Bystrica a širokéééé okolie - koho odporúčate? ďakujem
Odpovedať
@stefanby To je fakt tak ťažké použiť Google? Behom 15 sekúnd som mal kontakt na 3 firmy: https://www.vsetkyfirmy.sk/okres/pova... A v širokom okolí je ich ešte viac: https://www.zlatestranky.sk/hladanie/...
Odpovedať
Ved ho tak netrapte. Jasne ze kazdy vie hladat v gugli. Ale sem predsa vsetci chodime na kontakt na niekoho overeneho, s kym ma niekto na streche dobre skusenosti.
Odpovedať
@chrobak7 čo to je google ? Ale nie. Jasné že to nie je také zložité. Akurát že: - Podhradie - na nich som našiel 2 maili ale oba sú zrušené - Sládkovičová - je to bez kontaktu a adresa je na rodinnné domy - búchať po barákoch nemám kedy chodiť. - Brvnište - to som veru nenašiel, ten má aspoň tel kontakt... širšie okolie - - HGM - človeka majú dlhodobo PN a nevedia pomôcť ďalší 2 mi zatiaľ neodpovedali na mail. Medzitým sa mi ozval ešte jeden pán, veľmi milý... Ale chcel som ešte aspoň jedného, aby som mal s čím porovnať... Tak som si dovolil napísať aj sem po tom veľkom úspechu. Som dúfal že má niekto nejaké skúsenosti z tohto obdobia.... @mucha999 ďakujem za pochopenie..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
p.Lobik ( všetky tituly si nepamätám) z NMnV . Veľmi kompetentný spoľahlivý starý pán , ja to mám ešte náročnejšie ako ty , on nám bol doporučený a spolupráca bola skvelá. Len neviem či ešte robí , nám posudzoval na jar.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?