Hľadáme pozemok v okolí Košíc (Prešova)

Zdravím všetkých, keďže som už prelistovala snáď celý google tak skúšam tu. Nevie niekto o možnosti kúpi stavebného pozemku v okolí Košíc? Problém je že pri daných podmienkach pri získavaní hypotéky nemáme veľký rozpočet na pozemok. Náš strop bol 50000 ale asi ani toľko nám nevyjde. Možno niekto vidiel niekde niečo alebo má suseda, ktorý by sa možno chcel zbaviť nejakého pozemku. Nie som priamo z Košíc tak okolité miesta nepoznám. Snáď sa tu nájde nejaká dobrá duša, ktorá mi poskytne tip. V podstate to môže byť aj smerom na Prešov. Pokiaľ by bola dobrá dostupnosť do Košíc možno tak polhodina cesty autom tak by to bolo fajn. Ďakujem veľmi pekne za tipy. 🙂
Odpovedať
@pavla2301 skús dedinu Ľubovec, pol hodina do Košíc. Su tam obecne pozemky, do nejakých 15-20 tis € čo som počul. Podmienka že do nejakej doby musíš začať stavať.
Odpovedať
@ricir ďakujem veľmi pekne za tip. Začiatok výstavby by nebol problém, my práve chceme začať stavať len nemáme kde 😄. Keďže sú to obecné pozemky tak informovať sa treba ísť na obec za starostom? (Neviem presne ako sa to rieši, tak sa ospravedlňujem ak hlúpa otázka)
Odpovedať
@pavla2301 ta si asi barz zle hladal , v Durdosiku je pozenok presne na tvoju predstavu akurst, ze stoji 55 litrov, ta konaj rychlo, bo pri tvojm speklvan uz ani tento nebude
Odpovedať
@pavla2301 asi najskôr na obecný úrad a zistiť čo a ako. Dávnejšie mali aj na webe o tom informácie, teraz už neviem či to tam je.
Odpovedať
Aj v obci Bohdanovce som videla pozemky na predaj. Je to 13 km od Košíc.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?