Dá sa kúpiť pozemok v okolí Bratislavy do 70 000€?

23. aug 201730

Hladam neaky pozemok od ba vzdialeny cca 10km .kde by ste mi poradili dobre miesto na stavbu je realne 70 000 za pozemok?

• Za 70 000 kúpiš, ale možno trošku ďalej. Rozlohou slušný pozemok napr v Hamuliakove, Kvetoslavove a ďalej na juh. Na ostatné smery sú pozemky drahšie kvôli lepšej dostupnosti, takže jedine veľmi malý pozemok. Dochádzanie z juhu sa však čoskoro môže zlepšiť vďaka R7. My ideme stavať v Hamuliakove, podľa mňa najlepšia lokalita. Treba si obehat pred kúpou viacero lokalít, uvidíte čo vás osloví

• V BA ani nahodou 😃 ledva za dvojnasobok... To je ten super realitny boom, alebo inflacia 0% ako hovoria nase banky a ECB... isto, 0% inflacie v realitach...

• @tanulik16  za taku cenu bude celkom narocne v okoli BA zohnat pozemok, ktory by stal za to, majitelia pozemkov v okoli BA su si vedomi toho, ze maju lukrativne parcely, preto maju vyssie ceny a nechcu polavit pomaly vobec co viem, ked kamoska bola s jednym panom riesit pozemok, ze ci by z ceny nezlavil. Jedine jej povedal, ze nejake dve tri tisicky pojde dolu a to oproti tej celkovej sume bolo nic 😢

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Projekty, návrhy, vizualizácie, výroba a montáž nábytku na mieru pre moderné aj klasické interiéry rod. domov a bytov. Cenník na www.inovacio.sk
    atelier of architecture & design
    - projekty rodinných domov a interiérov
    Ak vás oslovili moje vizualizácie a návrhy, neváhajte ma kontaktovať. Spolu pre vás vytvoríme jedinečné miesto zvané DOMOV.
    Články od našich partnerov
    Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
    Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
    Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
    Archív článkov od partnerov